صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

14. تير 1401 - 9:04
کد مطلب: 74336
رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز در رأس هیأتی متشکل از روسای کمیسیون‌های اقتصادی مجلس، معاونت نظارت مجلس و مسئولان اجرایی وارد کهگیلویه و بویراحمد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر : دکتر محمدباقر قالیباف صبح امروز (سه شنبه 14 تیرماه) در یک سفر نظارت ستادی در رأس هیئتی به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد و مورد استقبال نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و مدیران استانی قرار گرفت.

 

 

لازم به ذکر است در این سفر رؤسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس رئیس از جمله فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران، محمدجواد عسکری رئیس کمیسیون کشاورزی و مصطفی طاهری رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، دکتر قالیباف را همراهی می‌کنند.

 

 

براساس این گزارش مهمترین هدف این سفر، نظارت بر اجرای مصوبات قانونی برای این استان و بررسی میزان پیشرفت پروژه های اصلی کهگیلویه و بویراحمد و اتخاذ تصمیمات لازم برای تسریع در اجرای برخی طرح های اصلی استان است.

 

 

در چندماه گذشته با کمک نمایندگان استان، مسائل اصلی استان که ظرفیت‌های حل آن با پیگیری و نظارت مجلس امکان‌پذیر است مشخص شده است و برای پیگیری آن مسائل، جلسات نظارتی با وزرای نفت، نیرو، بهداشت، راه و استاندار برگزار شده است و  این نظارت ستادی با حضور در صحنه و با نظارت میدانی تکمیل می‌شود.

نظرات کاربران

آخرین عناوین