صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

12. تير 1401 - 15:04
کد مطلب: 74329
فرمانده ناحیه سپاه بهمئ گفت: تاسیس آمریکا با جنگ و خونریزی شکل گرفته و امروزه آنها با وقاحت تمام دم از حقوق بشر می زنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر: سرهنگ مهدی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان بهمئی گفت : ‏آمریکا یک‌کشور مافیایی است و امروزه آنها از چهل سال قبل که انقلاب پیروز شد، به مراتب ضعیف‌تر هستند و جلال آمریکا هم مانع از غرق شدنشان نیست و آمریکا غرق خواهد شد.

 

 

وی ادامه : همانطور که رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران فرمودند ‏،هر کس دیگری درباره‌ی حقوق بشر حرف بزند، آمریکایی‌ها حق ندارند درباره‌ی حقوق بشر حرف بزنند چراکه دولت آمریکا بزرگ‌ترین نقض‌کننده‌ی حقوق بشر در دنیا است ، نه فقط دیروز، بلکه همین امروز هم اینگونه است.

 

 

غلامی در خصوص تاریخ و‌نوع شکل گیری آمریکا گفت : ‏آمریکا کشوری است صد سال ابتدای تاسیس خود را صرف جنگ و کشتار بومی ها و سرخپوستان آن‌منطقه کرده و در جنگ و کشتار و تجاوز در ژاپن ، ویتنام ، عراق ، افغانستان‌حضور داشته و در بسیاری از جنگها ازجمله هشت سال دفاع مقدس نقش مستقیم داشتند و امروزه آنها با وقاحت تمام دم از حقوق بشر می زنند .

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان بهمئی در ادامه گفت : ‏‏بر اساس کدام منطق، آمریکا خود را که خود ریشه ی فساد، قتل و غارت در دنیاست، مقیاس حقوق بشر می داند در حالی که وضعیت وخیم ⁧‫حقوق بشر آمریکایی‬⁩ را این روزها می‌توان براساس شواهد عینی و رفتار وحشیانۀ پلیس ، که نمادی از خوی حیوانی دولتمردان کاخ سفید است، به راحتی مشاهده کرد.

 

 

غلامی در پایان گفت: ‏آمریکا به بهانه های مختلف ازجمله حقوق بشر ، دموکراسی در هر نقطه ای از دنیا که پا گذاشته ، چیزی جز خرابی و ویرانی و‌کشت و کشتار بجا نگذاشته و امروز ملتهای مختلف دنیا از جمله کشورهایی که طعم دست دادن به آمریکا را کشیدند بیشتر از هر کشور دیگری آنرا لمس و مشاهده کردند.

 

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین