صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

12. تير 1401 - 13:05
کد مطلب: 74327
مشاور عالی سازمان جوانان حقوق بشر گفت : ۱۷ هزار شهید ترور در ایران اسلامی ، نتیجه حقوق بشر آمریکایی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر: دکتر مصطفی ملایی مشاور عالی و عضو شورای راهبردی سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با خبرنگار صبح زاگرس گفت: وقتی انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، کمتر کسی فکر می کرد که مردم در کنار رهبری انقلاب را به پیروزی برسانند و بعد از این اتفاق بزرگ،آمریکایی ها در فکر تجزیه ایران اسلامی برآمدند و از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

 

وی ادامه داد : ۱۷ هزار شهید ترور در ایران اسلامی ،نتیجه حقوق بشر آمریکایی و جنایتی بزرگ توسط آنها است که از نظر خود و همپیمانانش یدک کش حقوق بشر در دنیا هستند .

 

ملایی در ادامه بیان کرد : آمریکایی ها توسط ناو جنگی خود هواپیمای مسافربری ایران را با موشک هدف قرار دادند و جنایت دیگری بر علیه ملت ما روا داشتند.

 

ملایی اظهار داشت :کشور ظالم آمریکا و همپیمانانش پس از آن جنایت های بی شمار، توسط کشور عراق وارد جنگ ۸ساله با ملت ایران شدند و پس از شکست دوباره وارد فاز جدیدی از جنایات خود یعنی  جنگ شناختی و‌ترکیبی و‌ جنگ نرم شدند.

 

مصطفی ملایی مشاور عالی و عضو شورای راهبردی سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران د در ادامه اظهار داشت : وقتی به جنگ اشاره می شود یعنی دشمن روبه روی ماست اما در جنگ نرم اینگونه نیست و دشمن به دنبال  اغوای بشریت واز بین بردن ارزش های دینی و انقلابی است.

 

 وی در ادامه گفت: جنگ نرم یعنی هدف قرار دادن باورها و ضعیف کردن این باورها است و این جنگ‌می تواند به وسیله ی تغییر لباس ما توسط مد ، عروسک های ساخت غرب برای کودکان ما و امثال اینها باشد .

 

ملایی گفت :دشمن علی رغم تمام فشارها و تحریم های ناجوانمردانه وقتی می بیند نمی تواند در برابر پیشرفت های ما ایستادگی و مقابله کند ، اینبار به‌وسیله هنر و‌مقابله با هنر ما آنهم با برگزاری فستیوال ها از طریق فیلمهای ایرانی و از جنس خود ما ، سعی در تضعیف باورها و صداقت ها و ایثارگری های دارد.

 

ملایی در ادامه بیان کرد : دو فیلم اخیر که توسط غرب بر علیه ایران اسلامی ساخته شده ، یکی حمله به نیروگاه هسته‌ای ایران و دیگری قاتل نشان دادن ایرانی ها ، هدفی جز تضعیف فرهنگ و هنر ما ندارد .

 

وی اظهار کرد: آمریکایی ها وقتی توان مقابله با ما به صورت مستقیم را ندارند، به جنگ شناختی روی می آوردند و برای ساخت داعش آنهم از جنس خود ما یعنی ظاهری همراه با ریش و اعتقادات به ظاهر اسلامی، ۷ تریلیون دلار هزینه می کند و به جنگ شناختی بر علیه ما می پردازد .

 

وی ادامه داد: داعش را آمریکا و همپیمانانش ساختند و بیشترین فیلم های مبارزه با داعش توسط هالیوود ساخته شده است ،  هدفشان مظلوم نمایی در دنیا و قاتل جلوه دادن اسلام و ایران است.

 

دکتر مصطفی ملایی در خصوص پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران گفت: پیشرفت جوانان ما را زمانی مشاهده و‌حس می کنیم که هواپیمای گلوبال آمریکایی را که باهزینه ۲۲۲میلیون دلار ساخته شده ، توسط جوانان ما به زمین می نشیند و به گفته خود آمریکایی ها این یک شکست و روسیاهی بزرگ برای آنها است .

 

وی در ادامه در خصوص رسانه آمریکایی گفت : در حادثه تصادف قطار در آمریکا ۳۶ نفر کشته شدند و‌ نوجوانی در مدرسه چندین دانش آموز را به قتل می رساند اما جایی بازگو نمی شود یا اگر می شود بسیار کوتاه، اما حادثه متروپل شهر آبادان را شبانه روز به آن می پردازند و این نشان از جنگ نرم و رسانه ای آنها دارد.

 

ملایی در پایان گفت : آمریکایی ها کشور یمن ،عراق افغانستان را باخاک یکسان کرد و با رسانه و ساخت فیلم تک تیرانداز به دنبال همراه کردن دنیا با خود است و با ساخت فیلم های اخیر به دنبال اهداف خود و تغییرباور مردم ما است.

 

 

انتهای خبر/

نظرات کاربران

آخرین عناوین