صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

12. تير 1401 - 9:46
کد مطلب: 74326
مردم شهر لیکک از آب رفتن وزن چانه ها در کنار نان بی کیفیت نانوایی ها در این شهر گلایه کردند و خواستار نظارت بیشتر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:مردم شهر لیکک از آب رفتن وزن چانه ها در کنار نان بی کیفیت نانوایی ها در این شهر گلایه کردند و خواستار نظارت بیشتر شدند..

 

 اکبر زکی نژاد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهمئی در این خصوص گفت: با تشدید بازرسی ها در ۲هفته اخیر آن‌هم به صورت سه شیفت ، با نانوایی های متخلف برخورد و جریمه نقدی صورت گرفته است.

 

وی در ادامه گفت: با ارائه دستورالعمل جدید تعزیرات حکومتی ، پلمپ درکنار جریمه نقدی در انتظار نانوایی داران متخلف خواهد بود.

 

زکی نژاد تاکیدکرد: تا قبل از این دستورالعمل بعد از هر ۳ بار جریمه نقدی اقدام به پلمپ نانوایی یا مغازه صورت می گرفت اما اکنون با صدور این دستورالعمل با اولین تخلف علاوه بر جریمه نقدی پلمپ واحد بصورت قطعی در دستور کار خواهد بود.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهمئی درخصوص تغییر ساعت کاری نانوایی های شهر لیکک گفت : با تغییر ۱ساعته زمان کاری نانوایی ها ،سعی در رضایت هرچه بیشتر آنها در جهت ارایه کیفی نان برای مصرف کننده داشتیم که خوشبختانه این موضوع مورد رضایت شهروندان نیز قرار گرفت.

 

وی در ادامه گفت : با بازرسی های صبح ، ظهر و عصر آنهم بصورت سرزده و برخورد با متخلفین شاهد بهتر شدن کیفیت و وزن چانه ها در نانوایی های شهر هستیم البته که نیاز به بازرسی بیشتر تا نتیجه مطلوب وجود دارد.

 

 انتهای پیام

نظرات کاربران

آخرین عناوین