صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

7. تير 1401 - 1:00
کد مطلب: 74317
فرماندار شهرستان بهمئی ادارات را ملزم به همکاری و رفع مشکلات آموزش و پرورش کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:برگزاری جلسه شورای اداری آموزش وپرورش شهرستان بهمئی با حضور علی محمدی فرماندار شهرستان ، مسعود فرح بخش مدیر آموزش پرورش  و اعضای شورای اداری در محل دفتر مدیریت آموزش وپرورش برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مسعود فرح بخش مدیریت آموزش وپرورش شهرستان بهمئی  گزارشی از مسائل و مشکلات اداره آموزش وپرورش شهرستان را برای فرماندار شهرستان بهمئی ارائه نمود و گفت :آموزش وپرورش شهرستان بهمئی در روز برگزاری ازمون کنکور سراسری  نیاز به همکاری همه جانبه از سوی همه ادارات را دارا می باشد.

 

وی ادامه داد :. آزمون کنکور به صورت سراسری در کل کشور برگزار می شود و نیاز است بایک برنامه ریزی مناسب و همکاری دیگر ارگان ها این آزمون به بهترین شکل برگزار شود.

 

فرح بخش در خصوص زیرساخت چمن مصنوعی و اعتبار آن در مدارس گفت : زیر ساخت چندین چمن مصنوعی وتامین اعتبار برای رفاه حال دانش آموزان در مدارس شهرستان بهمئی صورت پذیرفت و امیدوار هستیم این اتفاق بزودی در مدارس شهرستان بهمئی به مرحله عملیاتی برسد.

 

 در  ادامه علی محمدی فرماندار شهرستان بهمئی پس از استماع گزارشات مدیریت آموزش وپرورش،  گفت: آموزش و پرورش یک نهاد بسیار مهم است که علاوه بر  آموزش وظیفه مهمتر به نام پرورش نسل های آینده را به عهده دارد و این اهمیت این نهاد را نمایان می کند.

 

وی در ادامه در خصوص در پیش بودن آزمون کنکور سراسری در شهرستان گفت:  باتوجه به در پیش بودن آزمون کنکور سراسری ، کلیه ی  مدیران دستگاههای اجرایی ملزم به همکاری همه جانبه و رفع مسائل و مشکلات آموزش وپرورش هستند و از هیچ کمکی برای برگزاری هرچه بهتر این آزمون دریغ نکنند.

 

در پایان فرح بخش ضمن تقدیر وتشکر ویژه از فرماندار در خصوص توجه به مسئله آموزش و همکاری همه جانبه در رفع مشکلات بخصوص تجهیز مدارس به  وسائل سرد کننده تقدیر ویژه کرد.

 

 

تصاویر/

نظرات کاربران

آخرین عناوین