صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

27. خرداد 1401 - 12:58
کد مطلب: 74310
فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج ثارالله مرکزی و دانش آموزی شهید امینی ناحیه بهمئی با والدین شهید والامقام غلامرضا پرمرد دیدار کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر : فرمانده حوزه مقاومت بسیج ثارالله مرکزی شهرستان بهمئی  به همراه فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید امینی و فرمانده پایگاه شهید پرمرد و تعدادی از معاونت های حوزه بسیج ثارالله مرکزی  با والدین شهید پرمرد دیدار و گفتگو کردند.

 

ستوان پاسدار کاووس احمدی نژاد فرمانده حوزه مقاومت بسیج ثارالله مرکزی ناحیه بهمئی  اظهار کرد: بزرگداشت نام و یاد شهدا زمان و مکان نمی شناسد و همه ما مدیون شهدا هستیم و برای ادای دین به شهدا و خانواده شهدا باید همواره در خط مقدم باشیم.

 

 احمدی نژاد افزود؛ خانواده شهدا چشم و چراغ این نظام و مملکت و مردم هستند و تجلیل و بزرگداشت مقام شهدا و خانواده شهدا در واقع ارج نهادن و بزرگداشت نظام و ارزش های انقلاب است.

 

وی با بیان اینکه  حوزه بسیج مقاومت بسیج ثارالله مرکزی  در برنامه سال جاری خود دیدار با خانواده شهدا را یکی از اولویت های کاری خود می داند؛ خاطر نشان کرد: امنیت و آرامش امروز کشور و ملت ایران اسلامی مرهون خون پاک شهیدان و ایثارگری جانبازان است و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت زمینه ساز تداوم راه شهدا و انقلاب اسلامی است.

 

در حاشیه این دیدار گلزار مطهر شهید پرمرد نیز عطر افشانی گردید.

 

 

تصاویر »

نظرات کاربران

آخرین عناوین