صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

26. خرداد 1401 - 10:44
کد مطلب: 74309
همزمان با سراسر کشور مانور سراسری نظارت و بازرسی کالاهای اساسی در شهرستان بهمئی آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر : همزمان با سراسر کشور مانور سراسری نظارت و بازرسی کالاهای اساسی توسط ستاد تنظیم بازار در شهرستان بهمئی آغاز شد.

 

اکبر زکی نژاد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهمئی در خصوص رزمایش سراسری مشترک تنظیم بازار گفت :در  این هفته مبارک و خجسته مانور نظارت و بازرسی از کالاهای اساسی در بازار شهرستان بهمئی هم‌زمان با سراسر کشور آغاز و صورت پذیرفت.

 

وی در خصوص مدت زمان اجرای این مانور گفت : از امروز شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ بازرسی ها به صورت دوشیفت (صبح و عصر) آغاز شده و باتوجه به شرایط موجود ، با حساسیت بسیار بالا نظارت دقیق بر بازار شهر لیکک  به صورت گشت مشترک، توسط اعضای ستاد تنظیم بازار انجام خواهد شد .

 

مدیر جهاد کشاورزی در ادامه از مردم و کسبه بازار خواست با همکاری مناسب در راستای برقراری نظم در بازار شهرستان بهمئی با مسئولان شراکت در خور داشته باشند.

 

 

در ادامه ارسلان عباسی رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان بهمئی در خصوص این بازرسی گفت : با همکاری اعضای ستاد تنظیم بازار نظارت های مناسبی در خصوص کالاهای اساسی و مورد نیاز در شهرستان بهمئی انجام پذیرفت .

 

وی بیان کرد : به مردم و مصرف کنندگان اعلام میکنیم، اشد مجازات قانونی در انتظار اخلال گران نظم بازار خواهد بودو قطعا با قاطعیت برخورد قانونی خواهد شد.

 

وی در ادامه گفت : در حال حاضر در شهرستان بهمئی هیچ کمبود کالای اساسی وجود ندارد و با گشت های مشترک توسط ستاد تنظیم بازار سعی در برقرار آرامش هرچه بیشتر در بازار این شهرستان را خواهیم داشت.

 

 

 

تصاویر /

نظرات کاربران

آخرین عناوین