صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

25. خرداد 1401 - 14:56
کد مطلب: 74307
نمایشگاه طرح اسوه پایگاه های مقاومت بسیج با حضور جانشین معاونت اجتماعی و معاونت بسیج محلات سپاه فتح در شهرستان بهمئی آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر : نمایشگاه طرح اسوه پایگاه های مقاومت بسیج حوزه های  مقاومت مالک اشتربخش سرآسیاب، سیدالشهدا و حضرت زینب بخش ممبی  ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی باحضور سرگرد مجتبی کریمی معاونت بسیج مساجد ومحلات سپاه فتح ،سرهنگ ایمانی جانشین معاونت اجتماعی سپاه فتح، سرهنگ مهدی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی،نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان و شورای اداری بخش سرآسیاب یوسفی برگزار شد.

 

 

 جهانگیر آشنا معاونت بسیج مساجد و محلات ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی و دبیر قرارگاه مسجد محوری گفت:نمایشگاه پایگاه اسوه امروز در ۳حوزه مقاومت بسیج روستایی باحضور معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه فتح، فرمانده ناحیه مقاومت ، نماینده ولی فقیه در ناحیه بهمئی،شورای اداری بخش ممبی و سرآسیاب و تیم ارزیابی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی برگزار شد.

 

 

 وی ادامه داد :پایگاه بسیج بهترین بستر برای تربیت نسل مومن و انقلابی است، گفت: امروز انتظار و مطالبه اصلی از نخبگان بسیج و پایگاه‌های اُسوه‌ی این شجره‌ی طیبه، حضور فعال و تاثیرگذار در عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی برای توسعه تفکر بسیجی و جهادی در جامعه است.

 

سرهنگ مهدی غلامی نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی در این نمایشگاه ها با اشاره به فعالیتهای مختلف عملکرد و عرصه های پایگاه بسیج به مسجد محوری و محله محوری تاکید کرده اند.

 

وی گفت: حضور و ماموریت بسیج تنها به امور دفاعی و نظامی محدود نیست و نخبگان و پژوهشگران بسیجی بعنوان نمادهای حرکت رو به پیشرفت کشور در عرصه جهاد فرهنگی، اقتدار علمی و پژوهش و فناوری پیشرو و پیشتاز هستند.

 

 غلامی افزود: امروزه حضور در بسیج و فعالیت برنامه محور در پایگاه ها و اقشار بسیج یکی از بهترین فرصت ها برای تجربه اندوزی و تمرین مدیریت انقلابی توسط نوجوانان و جوانان بسیجی است و یکی از نیازهای اصلی جامعۀ امروز نیز حضور پُر رنگ تر نخبگان بسیج در عرصه مدیریت اجرایی کشور است.

 

سرگرد مجتبی کریمی معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه فتح ضمن حضور در نمایشگاه همه پایگاه های بسیج به بررسی میدانی و گفتگو صمیمی با فرماندهان پایگاه های بسیج در این نمایشگاه به پیشنهادات و ارائه مشکلات پرداخت .

 سرگرد کریمی افزود : هدف از این نمایشگاه ایجاد یک جو صمیمی برای رقابت سالم،شناسایی استعداد ها و نخبه پروری و الگو برداری و ایجاد کار تشکیلاتی پایگاه های مقاومت بسیج بیان کرده اند.

 

وی در ادامه گفت :برپایی نمایشگاه فرصتی ایجاد میکند که پایگاه های مقاومت بسیج گوشه ای از فعالیت های پایگاه های مقاومت بسیج به صورت تصویری در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، آمادگی رزمی، اقتصاد مقاومتی، اردویی، ورزشی و... به نمایش گذاشته شده است.

سرگرد کریمی تصریح کرد از میان این نمایشگاه ها پایگاه های نمونه شهرستانی در نمایشگاه های استانی حضور پیدا میکند و به صورت استانی رقابت میکنند و پایگاه های نمونه استانی برای نمایشگاه های کشوری انتخاب و در سطح کشور به رقابت می‌پردازند.درکنار این رقابت الگو برداری و هم افزایی و هم اندیشی بین پایگاه های مقاومت بسیج شکل میگیرد.

 

تصاویر تکمیلی / 

نظرات کاربران

آخرین عناوین