صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

26. ارديبهشت 1401 - 1:38
کد مطلب: 74255
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی به مناسبت هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر با مدیر و کارکنان هلال احمر این شهرستان دیدار و‌گفت و‌گو کرد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر :سرهنگ مهدی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی به مناسبت هفته جهانی صلیب سرخ و حلال احمر، با مدیر هلال احمر و‌کارکنان این شهرستان دیدار کرد .

 

وی ضمن تبریک این هفته مهم گفت : هلال احمر یک نهاد بین‌المللی با خدمات وسیع و در خدمت مردم است و این یک ویژگی بزرگ برای این نهاد خدوم است.

 

غلامی در خصوص همکاری این نهاد با سپاه گفت :یکی از ارکان های مهم در خدمت رسانی به مردم در بلاهای طبیعی و دیگر مشکلات در سراسر جهان ،هلال احمر است و این نهاد در کشور عزیزمان ایران اسلامی همیشه برای خدمت به مردم در صحنه بوده و همکار و‌ کمک رسان بسیار خوبی برای ارائه خدمات به مردم برای سپاه و بسیج بوده است.

​وی در پایان از زحمات و تلاش هاي شبانه روزي کارکنان جوان و با اخلاق جمعيت هلال احمر شهرستان بهمئی كه در طول سال بي منت و داوطلبانه به ارائه خدمات بی منت می پردازند تقدير و تشكر ویژه کرد.

 

محسن رادی مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان بهمئی ضمن تبریک هفته هلال احمر و همچنین تقدیر وتشکر صمیمانه از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی گفت : این دیدارها باعث دلگرمی پرسنل خدوم هلال احمر می شود و ما قدردان حمایت های سپاه و بسیج در شهرستان بهمئی همیشه بوده و هستیم.

 

وی در ادامه گفت :جمعیت هلال احمر در ایران در ۱۳۰۱ تأسیس و ۱ قرن از خدمت بی منت به جامعه و مردم ایران اسلامی گذرد.

 

وی ادامه داد : هلال احمر یک نهاد مردمی،مهندسی و خدوم است و هرزمان حتی در جنگ نقش موثر در خدمات رسانی به رزمندگان ایفا کرده است.

 

رادی اظهار داشت : تفکر حلال احمر حمایت از افراد مظلوم است و یکی از مهمترین آن حمایت از ملت مظلوم فلسطین به ویژه حمایت در روز قدس است وما همیشه با افتخار به این مهم پایبند بوده و‌هستیم.

مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان بهمئی بیلن کرد : ما مفتخر هستیم که در کنار سپاه ،خدوم‌ مردم هستیم و ما خود را بسیجی سپاه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میدانیم و این روز را به همه مردم جهان به ویژه ایران اسلامی تبریک می گوییم.

 

وی در خصوص نقش مهم هلال احمر در حوزه درمان و مشکلات موجود در شهرستان بهمئی گفت : هلال احمر در حوزه درمان در سراسر ایران نقش مهمی ایفا می کند اما در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد آنگونه که باید نیست و می طلبد با همت و همکاری موثر این مشکل را برطرف کنیم.

 

وی در پایان به نقش موثر هلال احمر در بحث آموزش که اصلی ترین ویژگی آن است اشاره کرد و گفت : جمعیت هلال احمر شهرستان بهمئی آمادگی کامل برای آموزش به صورت سیستماتیک و با مجوز کارت کمک های اولیه به همشهریان را دارد و از مردم خواست در این کلاس های آموزشی شرکت کنند.

 

تصاویر /

نظرات کاربران

آخرین عناوین