صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

24. ارديبهشت 1401 - 18:44
کد مطلب: 74254
خانواده شهید حسین نوروزی در پیامی از حضور حماسی مردم مؤمن و انقلابی شهرستان بهمئی در مراسم استقبال از مادر و خانواده این شهید بزرگوار تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر : خانواده شهید حسین نوروزی از شهر ابوزیدآباد شهرستان آران و بیدگل در پیامی از حضور حماسی مردم مؤمن و انقلابی شهرستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم استقبال از مادر و خانواده این شهید بزرگوار تشکر و قدردانی کردند.

 

متن پیام به این شرح است:

 

بِسم رَبّ الشُهداءِ وَ الصِدیقین

 

پیکر مطهر و معظم شهیدان هر جا آرام گیرد یاد مبارک و آرام بخش و بهجت انگیز خود را در فضا می پراکند و صفا و معنویت می آفریند.«حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)»

 

سلام و صلوات بر روح پر فتوح امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و سلام و درود خدا بر رهبر فرزانه حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و درود بر روح پاک شهدا که با خون خود انقلاب اسلامی را عزت و سربلندی بخشیدند.

 

خدای عزوجل را شاکریم که شاهد حضور بی مانند و غیر قابل توصیف مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان بهمئی در مراسم استقبال از مادر شهید نوروزی شهید گمنام تازه شناسایی شده و خانواده ایشان بودیم و به وجود چنین مردمی افتخار می کنیم. در واقع همه شاهد و ناظر بودیم و دیدیم که شهدا زنده اند و نام و یاد آنها در دلها جاودان است‌.

 

حضور بی مانند و غیر قابل توصیف مردم ولایتمدار شهرستان بهمئی و دیگر شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم استقبال از مادر و خانواده شهید حسین نوروزی، نشانه قلب پاک و خدایی این مردم و عشق و ارادت و دلبستگی آنها به شهدا، نظام و ولایت است که مسلما اجر و پاداش آن در نزد خداوند متعال و خود شهدا محفوظ خواهد ماند.

 

بی شک این حضور و شکوه نعمتی است که باید به خاطر آن به درگاه باری تعالی سجده شکر به جای آورد. و به راستی این مردم با این استقبال بی نظیر خود از شهدا نشان داده اند که فرهنگ ایثار و شهادت روز به روز در وجود آنها زنده و پایدارتر گشته و خواهد ماند.

 

از روحانیت معظم ومعزز، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، نیروهای نظامی وانتظامی و تمامی دستگاههای اجرایی و مردم ولایتمدار استان کهگیلویه و بویراحمد ،شهرستان بهمئی و شهر لیکک از حضور حماسی، پرشور و بی نظیر خود در مراسم معنوی استقبال از مادر و خانواده شهید حسین نوروزی در روز یکشنبه هشتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ صمیمانه تقدیر و سپاسگزاری می نمایم.

 

انشاءالله که بتوانیم ادامه دهنده راه پر فروغ شهدای گرانقدر و عزیزمان باشیم.

نظرات کاربران

آخرین عناوین