صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

19. ارديبهشت 1401 - 13:15
کد مطلب: 74251
فرمانده سپاه ناحیه بهمئی در پیامی از حضور گسترده مردم و مسئولین در مراسم استقبال و یادواره شهید حسین نوروزی قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر : سرهنگ مهدی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی در پیامی از حضور گسترده مردم و مسئولین در مراسم استقبال و یادواره شهید حسین نوروزی قدردانی و تشکر کرد.

بسمی تعالی

 درود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم مومن و ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان بهمئی که بار دیگر برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدس شهدا و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای حماسه ای دیگر آفریدید .

 

بر خود واجب می‌دانم به‌عنوان خدمتگزار کوچک این مردم شهید پرور و متدین، صمیمانه از حضور حماسی همه اقشار و خصوصا مردم ولایت مدار و خانواده های معظم شهدا، ایثار گران, آزادگان سرافراز، تمامی مسئولان استانی و شهرستانی، اصحاب رسانه و هم چنین همکاران خودم در سپاه ناحه بهمئی، که باعث خلق صحنه‌های زیبای عشق به شهدا و امام و انقلاب گردید تقدیر و تشکر نمایم و نیز بر خود واجب می‌دانم از تمامی دست‌ اندرکاران فراهم‌سازی و برپایی این مراسم و فضاسازی یادواره شهید حسین نوروزی ، کمال تشکر و قدردانی را بنمایم.

 

سرهنگ پاسدار مهدی غلامی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی

نظرات کاربران

آخرین عناوین