صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

8. ارديبهشت 1401 - 13:22
کد مطلب: 74231
امام جمعه شهر لیکک با اشاره به ضرورت بیداری اسلامی در جهاد اکبر گفت : حضور مسلمانان در روز قدس دشمن را از خواب غفلت بیدار می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر : حجت‌الاسلام افروغی امام جمعه شهر لیکک بر تاثیر گذاری حضور مردم در راهپیمایی روز قدس در تصمیم گیری های حاکمان عربی و رژیم‌ وهابی تاکید کرد و‌گفت : یک عمر مجاهدت و دعا و راز و نیاز و‌سختی روزه داری را تحمل کرده ایم تا در جهاد اکبر به پیروزی برسیم‌ و‌ قطعا این جهاد باید تاثیراتی در رفتار ما در جامعه داشته باشد.

 

وی ادامه داد : یکی از فضیلت های مهمی که باید در ماه مبارک رمضان به آن رسیده باشیم،مبارزه با دشمن است دشمنی که مخالف با اسلام ،انسانیت و انقلاب است و این دشمن قطعا رژیم غاصب صهیونیسم است .

 

 امام جمعه لیکک در خصوص تفکر رژیم صهیونیسم گفت :تفکر رژیم صهیونیسم تفکری است که با تمام ادیان ابراهیمی مخالف است وامروز این رژیم در قدس اشغالی مشغول جنایت های متعدد و ما باید اوج دشمنی و تنفر خود را در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان یعنی روز قدس نشان دهیم‌ و به داد مظلومان عالم به خصوص ملت مظلوم و مسلمان فلسطین برسیم.

 

وی اظهار داشت : نوع مبارزه با صهیونیسم به ۲شکل است که سیاستمداران ما در حوزه مبارزات سیاسی و تلاش گران اقتصادی ما در حوزه مبارزات اقتصادی و نیروهای نظامی ما در حوزه نظامی به صورت تخصصی، نقشه های شیطانی رژیم غاصب صهیونیسم را نقش بر آب می کنند.

 

وی ادامه داد :روش دیگر وظیفه همگانی همه ما است و آن هم روز قدس یعنی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان است و بر ما واجب و لازم است که با حضور خود اعتماد به نفس لازم را به جبهه مقاومت خصوصا بخش فلسطین اشغالی انتقال دهیم تا آنها بتوانند در جنگ نابرابر برعلیه دشمن پیروز شوند.

افروغی در خصوص تاثیر راهپیمایی مردم در روز قدس گفت : باحضور مردم در راهپیمایی روز قدس ، قطعا در تصمیم گیری های جهانی نسبت به ملت مظلوم فلسطین تاثیرات عمده ای ایجاد خواهد شد و این امر سبب کمک به ملت مظلوم فلسطین می شود.

 

امام جمعه شهر لیکک در خصوص حضور توده های مردم در کشورهای مختلف در دفاع از ملت فلسطین در روز جهانی قدس گفت :قطعا حضور این توده های مردمی ،در تصمیمات بعضی از حاکمان دست نشانده غرب خصوصا کشورهای عربی و رژیم وهابی موثر خواهد بود و‌شاید از این خواب بیدار شوند و در کنار مردم منطقه، به ملت فلسطین ملحق شوند و آنها را تا پیروزی نهایی یاری کنند.

 

وی اظهار داشت :جنگ دنیای فعلی، جنگ رسانه است و اگر اراده ملتهای مسلمان با راهپیمایی روز قدس یکی و تقویت شود، قطعا رزمندگان فلسطینی با اعتماد بنفس حاصل شده بر دشمنان خود پیروز خواهند شد .

 

حجت الاسلام افروغی امام جمعه شهر لیکک در پایان گفت :امیدوار هستیم در همه نقاط دنیا به ویژه کشور عزیزمان ایران و مردم همیشه در صحنه استان کهگیلویه و بویراحمد، همه در راهپیمایی روز قدس شرکت داشته باشیم تا به دشمن نشان دهیم ما به پای آرمانهای انقلاب ایستادگی می کنیم و اگر لازم باشد از دین و اسلام و قرآن و مظلوم ، جان ناقابل خود را فدا خواهیم کرد.

 

انتهای پیام /

نظرات کاربران

آخرین عناوین