صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

4. ارديبهشت 1401 - 11:51
کد مطلب: 74224
نماینده ولی فقیه از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به ۲ خانواده‌ شهید در بهمئی هدیه متبرک تقدیم کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر : حجت‌الاسلام حکمتی نیک نماینده ولی فقیه استان کهگیلویه و بویر احمد در دیدار با ۲ خانواد شهیدان جشانزاده و جاکیان در بهمئی ، گفت : توفیقی حاصل شد محضر خانواده با اصالت و متدین شهیدان جشانزاده برسیم و آرزوی سلامتی برای این عزیزان را دارا هستیم.

 

وی ادامه داد : رحمت و رضوان الهی را برای همه شهدا به ویژه شهیدان ارزشمند شهرستان بهمئی ، شهیدان جشانزاده و‌جاکیان را از خداوند هستی بخش صمیمانه مسئلت داریم.

 

حکمتی نیک در ادامه گفت : در سال جاری یادوآره ۴ هزار شهید روحانی دفاع مقدس در سراسر ایران اسلامی و در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد و متولی این امر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حجت الاسلام حاج صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران است.

 

وی در خصوص دیدار با خانواده شهدا در شهرستان بهمئی گفت :ما به نیابت از حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران، بر خود لازم دانستیم در آستانه برگزاری این یادواره ، در بیت ارزشمند شهدای روحانی شرکت کنیم و در جمع خانواده این شهدای ارزشمند حاضر شویم و عرض سلامی کنیم .

 

وی در پایان گفت : از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی هدیه ای متبرک شده به محضر خانواده شهیدان والا مقام ارسال و ما بر حسب وظیفه خدمت خانواده شهیدان جشانزاده و جاکیان اهدا خواهیم کرد.

 

در ادامه سرهنگ مهدی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی گفت :ثبات و امنیت و آرامش جامعه امروز ما مدیون جانفشانی های شهدای عزیز ماست و وظیفه امروز ما حفظ و حراست از آرمان ها و ارزشهایی است که شهدای ما به خاطر حفظ آنها، جان خود را فدا کردند.

 

وی در ادامه ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای خانواده شهیدان جشان زاده و‌جاکیان اظهار داشت : شهیدان منبع نورانیت و هدایت برای ما هستند و بدون شک امنیت امروز را مدیون ایثار شهدا و صبر پدران و مادران این عزیزان هستیم و از خداوند متعال می خواهیم که ما را از پیروان راستین شهیدان قرار دهد تا بتوانیم گوشه‌ای از وظایف خود نسبت به شهدا، ایثارگران و خانواده معظم این بزرگواران را انجام دهیم و امیدواریم که شفاعت این عزیزان هم در این دنیا و هم در آخرت شامل حال همه ما باشد.

 

 

تصاویر تکمیلی /

نظرات کاربران

آخرین عناوین