صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

21. دى 1400 - 9:11
کد مطلب: 74168
مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ویژگی های منحصر به فرد شهید سلیمانی گفت: دشمن از مکتب شهید سلیمانی و اندیشه امام و رهبری غافل بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر :قادر آشنا مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ،در مصاحبه با صبح زاگرس در خصوص ویژگی های سردار سلیمانی در بین مردم‌و‌رزمندگان ۸سال دفاع مقدس و جبهه مقاومت گفت : سردار سلیمانی در کارهایش کاملا اخلاص داشت، اطاعت بی چون چرا از مقام معظم رهبری ،استفاده از توانمدی ها و‌نیروهای مردمی و تشکیل نیروهای مقاومت، از دلایل اصلی پیروزی های وی در محور مقاومت و‌جنگ با دشمن بود.

 

وی ادامه داد :سردار سلیمانی مرد میدان ،اهل سیاست و‌کیاست،متواضع و فروتن بود .

 

آشنا در خصوص محبوبیت سردار سلیمانی در نزد مردم و‌ رزمندگان گفت : تفاوت سلیمانی با دیگران این بود که مردم و‌رزمندگان مقاومت ،سلیمانی را با دل و‌جان دوست میداشتند و حاج قاسم تاثیر فراوانی بر روحیه آرمان گرایی مردم و رزمندگان داشت. 

 

وی در ادامه گفت :سردار سلیمانی با مبرا کردن خود از جریان سیاسی و فتنه های داخلی و خارجی و با اطاعت از فرماندهی کل قوا و اجرای فرامین ایشان،توانست برای خود عزت و آبروی فراوان بدست آورد، و ما امروز نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان شاهد آن هستیم که از سردار سلیمانی به عنوان یک قهرمان بین المللی یاد می شود.

 

قادرآشنا مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور گفت :دشمن در کمین نشسته بود تا مرد بزرگ این میدان را از میدان خارج کند، چراکه حاج قاسم برای همه دشمنان یک کابوس در تار و پود آنها بود و تصمیم بر کنار گذاشتن سردار سلیمانی آن هم به وسیله شهادت ایشان گرفتند.

 

وی افزود: آنها از مکتب حاج قاسم ،و اندیشه امام و رهبری سلیمانی غافل بودند ،چرا که در این راه رزمندگان  شجاع زیادی در مکتب جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که راه و مسیر حاج قاسم را ادامه خواهند داد کما اینکه امروز به پاس خون شهید سلیمانی، شاهد خروج خفت بار نیروهای نظام سلطه از منطقه هستیم.

 

وی در پایان گفت: این محاسبه غلطی بود که دشمن فکر می کرد با شهادت سردار سلیمانی نیروهای رزمنده در جبهه های مقاومت تسلیم می شوند و نه تنها اینگونه نشد بلکه راه و اندیشه سردار سلیمانی در بین رزمندگان جبهه مقاومت روز به روز در حال گسترش است.

نظرات کاربران

آخرین عناوین