صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

10. دى 1400 - 0:35
کد مطلب: 74155
رئیس پلیس راهور شهرستان بهمئی از بسته شدن یکی از حادثه خیز ترین تقاطع های این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر :سروان سید علی نقی فخرایی منش رئیس پلیس راهور بهمئی در خصوص بسته شدن یکی ازحادثه خیزترین تقاطع های شهر لیکک گفت: رفع نقاط حادثه خیز، شناسایی و آشکارسازی آنها نقش به سزایی در کاهش و پیشگیری از تصادفات فوتی، جرحی و خسارتی دارد.

 وی بیان کرد: این تقاطع(تقاطع بانک صادرات) یکی از حادثه‌خیزترین نقطه شهر لیکک بود.

 

 سروان فخرایی منش در ادامه گفت؛ با پیگیری‌های متعدد و مستمر این پلیس و بر اساس مصوبه شورای ترافیک شهرداری شهرستان اقدام به بسته نمودن این تقاطع کردیم.

 

فخرایی اظهار داشت : با توجه به تصادفات مکرر در این نقطه حادثه خیز، تصمیم بر بسته شدن این تقاطع گرفته شد،تادیگر شاهد وقوع تصادف و حوادث ناگواری در این نقطه نباشیم.

 

فخرایی منش رئیس پلیس راهورشهرستان بهمئی در پایان گفت : از شهروندان عزیز استدعا داریم که از انجام تخلفات حادثه ساز به طور جد پرهیز کنند و با سرعت مطمئنه حرکت نمایند.

وی همچنین ضمن تشکر از شهردار و شورای اسلامی جدید شهر ،گفت :انتظار داریم که جهت ایمن شدن معابر و نجات جان شهروندان نسبت به رفع نقاط حادثه خیز و خط‌کشی و آشکارسازی سرعت کاه ها و معابر و نصب چراغ راهنمایی و سیستم‌های هوشمند تمام تلاش خود را به کار گیرند تا شاهد حوادث تلخ و ناگوار ناشی از تصادفات رانندگی نباشیم.

 

نظرات کاربران

آخرین عناوین