صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

1. دى 1400 - 19:02
کد مطلب: 74152
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهمئی با حضور مسئولان در جلسات آموزش پرورش این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر :جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهمئی با حضور مسئولان برگزار شد در این جلسه محمدی فرماندار شهرستان بهمئی گفت : ادارات باید بدانند که با همکاری می توان از همه ظرفیت ها برای آموزش پرورش استفاده کرد،و همه ادارات به آموزش پرورش کمک کنند‌.

 

 

 

وی  گفت :با یک برنامه ریزی درست و‌منظم ،می توان بحث آموزش و بحث تربیتی را به واقع با جدیت پیگیری کرد ونتیجه مناسب گرفت .

 

 

 

وی در بحث برگزاری امتحانات گفت: باید به نحوی مدیریت و محافظت کنیم که کسی معترض به نحوه برگزاری امتحانات نشود و سلامت این امتحانات برای عموم آشکار باشد.

 

محمدی در خصوص واکسناسیون گفت : ما نمی توانیم کسی را اجبار به تزریق واکسن کرونا کنیم ، اما می توانیم از ورود چنین افرادی که اقدام به تزریق واکسن نکردند جلوگیری کنیم و از شبکه بهداشت میخواهیم که ررصد کنند و پیگیر این موضوع باشند. 

 

علی محمدی فرماندار شهرستان بهمئی در ادامه گفت :یک روز مشخص و‌معین را در هفته ،آن هم در این ایام بیماری و شرایط سخت،  به دیدار و سرکشی با خانواده شهدا بپردازیم چرا که برای ما موجبات برکت و‌خیریت است و ما هرچه داریم از خون پاک‌ و‌مطهر شهدا،و خانواده های شهدا است.

 

 

 

وی در ادامه از آموزش پرورش خواست تا نیازمندی های خود  را اعلام کند ،تا با کمک همه ارگانها و با همه توان به این نهاد مهم کمک شود.

 

 

 

محمدی در بحث کمبود وسایل نقلیه در ادارات گفت :ما تعداد خودر زیاد داریم اما نگهداری این وسایل در حد صفر است، و می شود با مدیریت همین خودروهای موجود و تعمیر و‌نگهداری مناسب از ان ها فعلا استفاده کنیم .

 

 

 

و‌ی در بحث امنیت مدارس در مسیرها گفت : در مواقع تعطیلی مدارس از نیروی انتظامی می خواهیم  که با گشت زدن در مناطق مختلف مسیر دانش آموزان تا مدرسه و بلعکس،امنیت را برقرار کنند.

 

 

 

وی در خصوص شایسته سالاری در انتخاب مسئولان گفت :مسئله خط و‌جناح خاص برای من خیلی اهمیت ندارد، اما مهم انقلابی بودن و مهم تر پای کار بودن است که از نکات بسیار مهم در انتخاب مسئولین است.

 

 

 

وی در پایان تشکر کرد و یاد و خاطره کربلایی حمدالله خواهش نیک را گرامی داشت و‌گفت از مهم ترین ویژگی های این شخصیت این فرد بزرگ، هنرمند بودن بود و ما می توانیم از این ظرفیت در تدریس در مدارس استفاده کنیم.

 

 

 

در ادامه موئیدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهمئی گفت: امتحانات دی ماه ۱۴۰۰ با حضور ۳۲۱ نفر دانش آموز که از این تعداد ۱۸۷ دختر به ۱۳۴ نفر پسر است که به طور مجزا در دو حوزه امتحانی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی انجام می گیرد.

 

 

 

وی ادامه داد : این امتحانات با دقت لازم و با نظارت دقیق همه عوامل انجام می گیرد،که در جلسات توجیهی ناظرین حوزه ها امتحانی در دفتر این مدیریت برگزار گردید.

 

 

 

مویدی در ادامه گفت : از همه نهادها از جمله اداره برق شهرداری دفتر امام جمعه سپاه ناحیه انتظار همکاری ویژه داریم و از تعامل آنها با آموزش و پرورش شهرستان تشکر می نمایم.

 

 

 

وی در پایان گفت : مقرر گردید که همه دانش آموزان برای کارت واکسیناسیون به حوزه مراجعه کنند و دانش آموزان که تزریق واکسن کرونا خود را انجام داده اند باید در جلسه امتحان تست پی سی آر انجام دهند.

 

 

 

در ادامه این جلسه جهانگیر آشنا فرمانده بسیج ناحیه مقاومت شهرستان بهمیی در خصوص اتفاقات و برنامه های متنوع دی ماه از جمله ۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت و شهادت سردار سلیمانی را تشریح کرد،و از خدمات این نهاد به آموزش و پرورش گفت: تعداد ۵ سیستم‌صوتی به ارزش ۳۵ میلیون تومان به مدارس شهرستان بهمئی اهدا گردید و آمادگی هرگونه همکاری در حد توان به مدارس و مجموعه سواد آموزشی را داریم.

 

خبرنگار : علی ستوده

نظرات کاربران

آخرین عناوین