صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

28. آذر 1400 - 13:30
کد مطلب: 74151
فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان بهمئی در پی درگذشت پدر شهید والامقام غلامیان زاده پیام تسلیتی ارسال کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر :سرهنگ مهدی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسبج شهرستان بهمئی طی متنی درگذشت پدر شهید والامقام غلامیان زاده را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است :

انا لله و انا الیه راجعون

خانواده محترم شهید گرانقدر غلامیان زاده

سلامٌ علیکم

پدران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خود را در راه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی هدیه نمودند، اسوه‌های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری‌اند.

 مرحوم «حاج موسی غلامیان زاده» پدر شهیدِ والامقام«نگهدار غلامیان زاده» پس از سال‌ها صبر و بردباری، ندای حق را لبیک گفت و به‌سوی معبود شتافت. به روح این سفرکرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزند شهیدش درود می‌فرستم. به یقین ایمان و اراده راستین شهداء ریشه در اعتقادات ناب و خالصی دارد که توسط والدین گرانقدر آنان بالندگی یافته که در این میان نقش پدران ارجمند آنان در جهت تربیت اسوه‌های جهاد و مقاومت بی‌بدیل است و از دست دادن این سرمایه‌های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بسیار غم‌انگیز است.ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت دارم. ان‌شاءالله روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و هم‌جوار گردد.

سرهنگ دوم پاسدار مهدی غلامی نژاد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی

نظرات کاربران

آخرین عناوین