صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

29. آبان 1400 - 23:34
کد مطلب: 74124
ویژه برنامه‌های آغاز هفته بسیج با رزمایش گروه جهادی سپاه ناحیه در بهمئی آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر :علی محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی به مناسبت آغاز هفته بسیج مستضعفین گفت :همانطور که حضرت امام خمینی( ره ) فرمودند من افتخار می کنم که بسیجی هستم ، امروزهمه ما افتخار به بسیجی بودن می کنیم.

 

وی ادامه داد :شعار و حرف زدن آسان است اما آن چیزی ک مهم و سخت است عمل و پای کار بودن بسیجی است.

 

محمدی اظهار داشت : وقتی امام خامنه ای مدظله العالی در بیانات خود با قدرت از بسیجی سخن می گویند ،آن بسیجی است که در عمل و در وسط میدان حضور دارد و خدارا شاکریم که شما از این دسته بسیجیان هستید که در محرومیت زدایی و‌گروه های جهادی حضور فعال و میدانی دارید.

 

فرمانده ناحیه  مقاومت بسیج شهرستان بهمئی در ادامه گفت : ما تا کنون در کشور به مشکلات زیادی همچون سیل ،زلزله ،و موارد زیاد دیگری برخوردیم و هرجایی که لازم بود ،در همه زمینه ها بسیج کمک رسان و فعال ،بدون هیچ چشم داشتی بوده است و این مایه افتخار ما است.

 

وی افزود : هر کسی نمی تواند به راحتی لقب بسیجی بگیرد ،چراکه کسانی هستند که بدون داشتن حتی یک پرونده بسیجی، کارهای بزرگی انجام دادند و حتی از جان و مال خود گذشتند .

 

محمدی در پایان گفت :ما قدردان زحمات و تلاش های شما و همه اقدامات شما در بسیج سازندگی هستیم و تشکر ویژه می کنیم و بدانید شما که می خواهید بسیجی واقعی باشید باید صداقت در گفتار و عمل داشته باشید.

نظرات کاربران

آخرین عناوین