صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

19. آبان 1400 - 14:37
کد مطلب: 74116
جلسه شهرستانی ستاد پشتیبانی گرامیداشت هفته بسیج با حضور روسای ادارات و شورای تامین در سالن جلسات فرماندهی سپاه برگزار گردید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر جلسه گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین، با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی، دادستان .رئیس دادگستری ،مدیر آموزش و پرورش، شهردار، و دیگر مسئولین در محل ناحیه مقاومت بسیج بهمئی برگزار شد . 

 

در این جلسه در خصوص اهمیت بسیج دانش آموزی و تشریح برنامه های متناسب با هفته بسیج بحث و تبادل نظر شد و هرکدام از اعضا نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کرده و پیرامون این موضوع برنامه هایی مصوب گردید.

 

در ادامه این جلسه امام جمعه شهرستان بهمئی  اظهار داشت :امام خمینی (ره) ،بحث بسیج را مطرح فرمودند و بسبج سازندگی تشکیل شد، اما هدف تشکیل بسیج را صرفا در خصوص جنگ ندانستند.

 

وی ادامه داد : ساختار بسیج یک طراحی و تفکر دور اندیشانه ای است برای ظهور حضرت ولی عصر (عج)

 

 

افروغی در خصوص فعالیت های بسیج از زمان تاسیس تا به امروز گفت :در حوزه علم،تکنولوژی، دفاع و بسیاری ازحوزه ها، فعالیت های زیادی از طرق بسیج صورت پذیرفت که ما قدردان این فعالیت ها هستیم.

 وی به بحث حجاب در شهرستان بهمئی پرداخت و گفت : در وضعیت پوشش و به تبع آن بعضی از مسائل معنوی و اخلاقی در وضعیت مناسبی نیستیم و همه ما با توجه به مسئولیت هایی که داریم درگیر آن هستیم.

 

وی ادامه داد :ما مربیان پرورشی داریم، و توقعی که داریم این است ک ۵دقیقه در ساعت از سیره و وصیت نامه شهدا و بحث حجاب و‌ ولایت را برای این دانش آموزان صحبت کنند تا با فرهنگ سازی از آسیب های اجتماعی ناشی از بدحجابی کاسته شود ، چرا که به ازای هر کم حجابی آسیب ها و مشکلات متعددی برای روان جامعه ایجاد خواهد شد .

 

وی در پایان از مسئولین خواست که با تمام توان تا آخرین دقایقی که مسئولیت دارند در راستای خدمت به مردم تلاش  ویژه کنند.

 

خبرنگار :علی ستوده

نظرات کاربران

آخرین عناوین