صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

3. مهر 1400 - 22:50
کد مطلب: 74087
سرگرد فرزین جمشیدی با اعلام این خبر گفت: امنیت و آسایش مردم خط قرمز نیروی انتظامی است و هر کس بخواهد امنیت مردم را به خطر بیندازد، باید منتظر عواقب سخت آن باشد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر :سرگرد فرزین جمشیدی با اعلام این خبر گفت: امنیت و آسایش مردم خط قرمز نیروی انتظامی است و هر کس بخواهد امنیت مردم را به خطر بیندازد، باید منتظر عواقب سخت آن باشد .

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی با اشاره به اینکه امنیت زیربنای حیاتی هر شهرستانی است اظهارداشت: حیات اقتصادی و شغل جوانان ما ارتباط مستقیم با بحث امنیت دارد.

 

وی بیان اینکه شهرستان بهمئی از شهرستان های تاریخی و‌نخبه پرور در سطح استانی و کشوری است گفت :  به علت حوادث اخیری که در این شهرستان رخ داده است  و  وجهه شهرستان بهمئی  مخدوش شده است  ما راهی به جز اجرای قانون نداریم وبه یا این موضوع به شدت برخورد خواهیم کرد.

 

 و افزود: وجود سلاح غیرمجاز در منزل یک تهدید برای خانواده و‌جامعه  است .

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی اضافه کرد:  وجود سلاح‌های غیرمجاز در شهرستان بهمئی  از مشکلات این شهرستان به شمار می آید  و جمع آوری آن‌ها را به نفع دارندگان این سلاح‌ها دانست و ادامه داد: وجود سلاح‌های غیرمجاز باعث ارتکاب جرم‌های زیادی در نقاط مختلف شهرستان صورت گیرد.

 

سرگرد جمشیدی اشاره داشت: داشتن سلاح غیرمجاز جرم است؛ طبق قانون کسی که سلاح غیرمجاز را تهیه، حمل، نگهداری و استفاده کند، مرتکب جرم شده است.

 

وی  به کسانی که در فضای مجازی با اسلحه عکس و فیلم تهیه و منتشر می‌کنند هشدار جدی دادند و با بیان اینکه: افراد سابقه دار دارای سلاح و کسانی که در نظم عمومی اخلال ایجاد می‌کنند و در فضای مجازی خشونت را ترویج می‌ دهند و علاوه بر برخورد قاطع از سوی نیروی انتظامی قطعا با برخورد قضایی مواجه خواهند شد .

 

سرگرد جمشیدی استفاده از سلاح در مراسم جشن و عزا را نیز جرم دانست و گفت: استفاده از سلاح در این مراسم، فرهنگ و آداب نیست بلکه بدعت است و نیروی انتظامی مکلف به جمع‌آوری سلاح‌های غیرمجاز است .

 

وی در پایان از مردم شهرستان بهمئی خواست هرگونه مورد مشکوک در هر زمینه ای را به ۱۱۰ گزارش دهند.

 

خبرنگار : علی ستوده

نظرات کاربران

آخرین عناوین