صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

3. مهر 1400 - 14:06
کد مطلب: 74085
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی از آغاز واکسیناسیون دانش آموزان 15 تا 18 سال این شهرستان علیه کرونا در همزمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر :هاشم طاهری با اشاره به اینکه ؛ تزریق واکسن کرونا دانش آموزان در پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم ،  در این شهرستان آغاز شده است گفت: با توجه به تصمیم‌های اتخاذ شده ستاد مقابله با کرونا و شبکه بهداشت  درخصوص بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید، به منظور انجام فرآیند واکسیناسیون در مقاطع تحصیلی پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم  ، تزریق واکسن کرونا در این گروه در حال انجام است .

 

 

 

وی بیان اینکه  تمامی افراد ۱۵ سال به بالا برای تزریق واکسن خود اقدام کنند تصریح کرد: مکان تزریق در شهر لیکک پایگاه بهداشتی شماره ۱(شهید چیره نژاد) می باشد و در روستاها افراد ۱۵ سال به بالا می تونند به درمانگاه محل سکونت خود مراجعه نمایند و واکسن خود را دریافت کنند .

 

 

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی ادامه داد: واکسن در نظر گرفته شده برای این گروه با توجه به مجوز صادر شده از سوی وزارت بهداشت، سینوفارم می باشد  که در ۲ نوبت و به فاصله حداقل ۲۸ روز تزریق خواهد شد .

 

 

 

 

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: برنامه ریزی‌ها برای نحوه واکسیناسیون سایر دانش آموزان با هماهنگی وزارت بهداشت و ابلاغ آن به آموزش وپرورش شهرستان انجام خواهد شد  و متعاقبا اعلام می‌شود .

 

 

 

انتهای پیام/

خبرنگار : علی ستوده

نظرات کاربران

آخرین عناوین