صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

31. شهريور 1400 - 9:27
کد مطلب: 74078
به مناسبت هفته دفاع مقدس صبح امروز مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در ستاد فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر :سرهنگ علی محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  بهمئی در این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: مردم دنیا به برکت انقلاب اسلامی و مبارزات هشت سال دفاع مقدس به بیداری اسلامی دست یافتهاند.

 

وی گفت: در دوران دفاع مقدس آحاد مردم با همدلی و همزبانی و پشتیبانی ولایت فقیه در دفاع از ارزش های نظام اسلامی دست به دست هم دادند و دشمن متجاوز را از صحنه روزگار محو کردند.

 

علی محمدی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس راهی برای پیشرفت و موفقیت جامعه در مسیر کنونی است گفت : یکی از دلایل موفقیت های عوامل و پرسنل این نهاد ، همکاری وهمیاری مردم هوشیار و آگاه شهرستان بهمئی است.

 

وی خاطر نشان کرد: رزمندگان ما برای حفظ این نظام خون دلها خورده اند تا این مملکت به اینجا رسیده است و اکنون ما نیروهای نظامی و انتظامی وظیفه داریم با اهدای خون خود از این مملکت دفاع کنیم.

حجت السلام محمد یوسف افروغی امام جمعه شهرستان بهمئی با بیان اینکه رزمندگان در هر لحظه‌ای آماده اند تا به فرمان رهبر و ولی فقیه و فرماندهان خود جانفشانی کنند افزود: پاسداران انقلاب اسلامی ایران امروز همواره در همه جنگ‌ها و جبهه‌های حق علیه باطل کارنامه درخشانی از خود برجای گذاشتند.

امام جمعه شهرستان بهمئی در پایان از تمامی تلاشها و زحمات نیروهای مصلح جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف تقدیر و تشکر ویژه کردند..

نظرات کاربران

آخرین عناوین