صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

کارشناس و تحلیل گر سیاسی در گفتگو با آوای ماغر مطرح کرد
تلاش جریان تحریف برای جبران شکست تحریم
27. مرداد 1399 - 20:03
کد مطلب: 73865
حسین پور گفت:حال که تحریم های ظالمانه نتوانست اراده های پولادین این ملت را تضعیف نماید،دشمن با توسل به جریان تحریف قصد دارد،موریانه وار به جان انقلاب پابرهنگان بیفتد اما باز هم کور خوانده است.

کارشناس و تحلیل گر سیاسی در گفتگو با  آوای ماغر؛ با اشاره به اینکه زخم تحریف کاری تر از تحریم است،به لزوم شناخت این جریان خطرناک و آگاهی بخشی جامعه در این راستا پرداخت.

 

فرامرز حسین پور تصریح کرد:ایران اسلامی از ابتدای شکل گیری انقلاب تاکنون پرچمدار مستضعفین جهان و پیشقراول مبارزه با استکبار بود، به همین دلیل دشمن سعی کرد در این مسیر پرپیچ و خم حوادث از هیچ ضربه ای برای کاهش سرعت قطار انقلاب ما کوتاه نیاید.

 

وی گفت:دشمن با تحریم قصد به زانودرآوردن این پرچمدار مستضعفین را دارد اما همانگونه که ما فرزندان شعب ابی طالب هستیم،با وجود تحریم های ظالمانه محکم تر از گذشته پای آرمان های انقلاب و شهدا ایستاده ایم.

 

حسین پور ادامه داد:حال که تحریم های ظالمانه نتوانست اراده های پولادین این ملت را تضعیف نماید،دشمن با توسل به جریان تحریف قصد دارد،موریانه وار به جان انقلاب پابرهنگان بیفتد اما باز هم کور خوانده است.

 

این تحلیل گر و کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد:جریان تحریف علیه انقلاب که قدمت آن به اندازه قدمت انقلاب است،همچنان با در دست گرفتن رسانه ها و شبکه های اجتماعی و استفاده از تمامی ظرفیت های روز اقدام به سانسور،ترور شخصیتی،تضعیف توانمندیها و تقویت کاستی های انقلاب می کند.

 

حسین پور شایعه پراکنی و ایجاد جو روانی را از دیگر حربه های جریان تحریف خواند و گفت:اینکه دنیا بدون حمایت کدخدای جهانی یعنی آمریکای جنایتکار نتیجه ای جز بدبختی ندارد،اینکه به فرماندهان دفاع مقدس ما اتهامات ناروا می زنند،به خادمان واقعی انقلاب برچسب همراهمی با اختلاسگران و مفاسد اقتصادی می زنند ،همه در لوای جریان تحریف است.

 

این تحلیل گر مسائل سیاسی در ادامه گفت:رهبر معظم انقلاب اسلامی خطر جریان تحریف را بالاتر از تحریم برشمردند و اشاره فرمود که اگر جریان تحریف از بین بروند تحریم ها هم ناکارآمد می شوند.

 

حسین پور افزود:جریان مقاومت تاکنون با نثار خون هزاران شهید به خصوص حاج قاسم سلیمان و یاران وفادار ایشان مقابل تهاجم نظام سلطه ایستاد و با منکوب کردن قدرت پوشالی استکبار جهانی به همه دنیا ثابت کرد که آینده جهان متعلق به محرومان است.

 

وی گفت:اگر قرار است ادامه دهنده راه حاج قاسم سلیمانی ها باشیم،باید جریان تحریف را بشناسیم و در راستای کمک به خنثی کردن و منکوب کردن این جریان شوم شیطانی گام برداریم.

 

این تحلیل گر و کارشناس مسائل روز در پایان خاطرنشان کرد:شناخت جریان تحریف در بسترها و اقشار مختلف اجتماعی از روستاها و نقاط دورافتاده گرفته تا وزارتخانه های ما نیازمند آگاهی بخشی و بصیرت افزایی خواص انقلابی است.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین