صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

8. فروردين 1399 - 11:06
کد مطلب: 73755
بهمئی با بیان اینکه شهروندان ما به دلیل نداشتن بیمارستان سربار خوزستان هستند،خواهان تکمیل و بهره برداری از بیمارستان نیمه کار شهرستان شد.

به گزارش پایگاه آوای ماغر؛ رئیس شورای اسلامی شهرستان بهمئی با بیان اینکه شهروندان ما به دلیل نداشتن بیمارستان سربار خوزستان هستند،خواهان تکمیل و بهره برداری از بیمارستان نیمه کار شهرستان شد.

شعبان بهمئی خطاب به مسئولان استانی و شهرستان تصریح کرد: مردم شهرستان بهمئی بسیارفقیر و از لحاظ مالی بسیارناتوانند و شهرستان امکانات بهداشتی لازم راندارد.

وی با تقدیر از زحمات شبانه روزی مردم و مسئولان شهرستان در راستای مبارزه با بیماری کرونا،گفت:متاسفانه با سفرهای بی رویه ازشهرستان های همجوار  و حرکت های نابجای گردش برخی از همشهریان در روزهای اخیر برفی تنگ ماغر، حضوردر کنار تالاب برم الوان ودوقلعه امکان دارد زحمات همه به هدررود و کرونا به جان بیفتد.

بهمئی از مسئولان به خصوص شورای تامین خواست تا با اتخاذ تدابیری جدی در ایام باقیمانده از تعطیلات اجازه تکرار این ناهنجاری ها داده نشود و به هرطریق ممکن از عواملی که سلامت شهروندان را تهدید می کند،به شدت جلوگیری شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان در ادامه از مسئولان خواست جاده های منتهی به شهرستان ازهمه طرف مسدود شود.

وی افزود: هرچند سخت و دشوار است اما باید بسیجی وار و جهادگرانه از راه های مختلف مسدودی راه ها کامل شود تا مردم به خود وخانواده شان رحم کنند و آسیب های کروناویروس در شهرستان به حداقل برسد.

 بهمئی در ادامه با تاکید بر لزوم تکمیل و بهره برداری از تنها بیمارستان شهرستان در این شرایط حساس،خاطرنشان کرد:سالهاست که کلنگ بیمارستان بهمئی به زمین خورد ومسئولان یکی پس از دیگری قول افتتاح و تکمیل آن را می دهند اما تاکنون این مهم محقق نشد.

 وی با بیان شهرستان بهمئی بیمارستانی برای بستری و درمان بیمار ندارد،گفت: همه بیماران شهرستان برای درمان مجبورند با نداری و فقر راهی بهبهان ودیگر شهرهای استان خوزستان شوندکه در شرایط کنونی احتمال انتقال کروناویروس از این طریق وجود دارد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان تصریح کرد:حال که ویروس نحس کرونا وارد کشورشد و ارتش وسپاه عزیزما ظرف 48ساعت اقدام به احداث بیمارستان صحرائی 2000تختخوابی می کنند تا ازجان مردم دفاع نمایند، آیا وقت آن نرسید تا با کمک مالی استاندار، مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و وزیر بهداشت فکری به حال مردم بهمئی شودتا بیمارستان ما هم تکمیل  و ما را از سرباره خوزستان که سالهاست جورمارامی کشند، نجات دهند؟

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین