صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

25. ارديبهشت 1398 - 12:54
کد مطلب: 73002
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهمئی از آغاز اجرای طرح "هر شهروند یک پرس غذا" با هدف کمک به نیازمندان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهمئی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار ما از آغاز اجرای طرح "هر شهروند یک پرس غذا" با هدف کمک به نیازمندان خبر داد.

رسول جهاندیده با تشریح جزئیات این طرح گفت:با توجه به مشکلات اقتصادی کشور و لزوم حمایت از نیازمندان قصد داریم با ترغیب شهروندان و خیرین به کمک فقرا بشتابیم تا در ماه مبارک رمضان امسال اطعام شوند.

وی افزود:ما در این طرح برای اولین بار از شهروندان درخواست کردیم تا هر شهروند حداقل هزینه یک پُرس غذای معمولی که نزدیک به 10 هزار تومان است، برای اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان کمک کند.

جهاندیده ابراز امیدواری کرد که با اجرای این طرح و مشارکت بالای شهروندان نوع دوست،امکان اطعام نیازمندان و فقرا در ماه مبارک رمضان فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند برای شرکت در این طرح معنوی کمک های نقدی خود را به شماره حساب امداد امام (ره) اداره لیکک نزد  بانک ملی 0111540215005 واریز کنند.

جهاندیده افزود: همچنین برای سهولت در مشارکت شهروندان شماره کارت مجازی  6037991899990638  کمیته امداد نزد بانک ملی  وکد دستوری#075*8877*در نظر گرفته شد که شهروندان می توانند مبالغ نقدی خود را از این طریق واریز کنند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهمئی در پایان گفت: در کنار این روشهای پرداخت، کمیته امداد شهرستان واقع در میدان مرکزی شهر لیکک همه روزه آماده دریافت کمک های مشارکتی شهروندان است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها