صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

22. فروردين 1398 - 20:54
کد مطلب: 72947

به گزارش آوای ماغر،به نقل از صبح زاگرس از روز گذشته کمپین خودجوش مردمی " جمعه پاسداری " توسط جوانان و فعالان فضای مجازی استان کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شده است و هدف آن حمایت از سپاه پاسداران در فضای مجازی و همچنین گردهمایی عظیم مردم استان با لباس پاسداری و بسیجی در نماز جمعه این هفته است.

بر همین اساس به منظور اعلام حمایت مردم انقلابی و همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد از سپاه پاسداران، در روز جمعه در میعادگاه های نماز جمعه با لباس های بسیجی و پاسداری شرکت کنند.
برای پیوستن به این کمپین مردمی تحت عنوان " جمعه پاسداری " هر یک از نمازگزاران که لباس بسیجی یا پاسداری داشته باشند میتوانند با این لباس در نماز جمعه شرکت کنند و جلوه ای زیبا و باشکوه از نماز جمعه این هفته کهگیلویه و بویراحمد به نمایش بگذارند.

این کمپین در سطح فضای مجازی استان کهگیلویه و بویراحمد و در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و توئیتر بازتاب زیادی داشت به گونه ای که برخی استان های دیگر نیز به این کمپین پیوستند و با فراخوان های مختلف اعلام کردند در روز جمعه با لباس بسیجی و پاسداری در نمازجمعه شرکت خواهند کرد.

در ادامه نمونه هایی از تاثیرگذری این اقدام کاربران فضای مجازی کهگیلویه و بویراحمد و راه اندازی ان در سایر استان ها آمده است:

کمپین جمعه پاسداری در استان مرکزی

کمپین جمعه پاسداری در نیشابور

کمپین جمعه پاسداری در استان قزوین

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران

آخرین عناوین