صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

10. فروردين 1398 - 11:00
کد مطلب: 72924
یک فرهنگی نیک نام از طایفه رودتلخی بهمئی در اقدامی کم نظر پیکر کامل خود را وقف پیشرفت علم پزشکی کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛فرهنگی نیکنام طایفه رودتلخی از توابع شهرستان بهمئی در اقدامی خیرخواهانه و در راستای خدمت به جامعه پزشکی، کلیه پیکر خود را وقف تحقیقات دانشکده پزشکی دانشگاه جندی شاپور اهواز کرد.

مرحوم مشهدی منصور تنوره با رضایت کامل این تصمیم را گرفت که روز گذشته خانواده این فرهنگی بعد از تشییع و تلقین میت در قبرستان شهرک ولیعصر بهمئی ،پیکر را تحویل تیم پزشکی دانشکده جندی شاپور اهواز دادند.

ریس دانشکده علوم پزشکی دانشگاه جندی شاپور اهواز در راستای تجلیل از این عمل خیرخواهانه در پیامی این اقدام را بنیان یک کار نیک و باقیات صالحات عنوان کرد.

متن پیام دکتر سید سعید سیدیان به شرح ذیل است:

والباقیات و الصالحات خیرٌ عند ربّک ثواباً و خیرٌ مَردّا

ارزش کارها به نسبت اهمیت و تأثیر فردی و اجتماعی قابل سنجش است و بر اساس معارف دینی، هر کس اثر نیکی را بنیان گذارد، نسبت به آثار آن تا هر زمان مأجور است.

 مرحوم مشهدی منصور تنوره از جامعه فرهنگیان ایران اسلامی است که در وصیتش پیکر خود را برای پیشرفت در علم پزشکی و خدمت به جامعه پزشکی  و با نیتی خیر خواهانه وقف دانشکده پزشکی اهواز کرد ،اینجانب با سپاسگزاری از خانواده آن مرحوم  به رسم ادب و احترام از این عمل خیر خواهانه آن مرحوم  و با عنایت به اینکه خدمت به خلق عین عبادت خالق است، ضمن عرض تسلیت به شما خانواده ایثارگر ، این اقدام پسندیده را ارج می نهم و از خداوند متعال برای آن معلم ابدی  بهشتی جمیل و برای بازماندگان صبری جزیل آرزو مندم.

 از ایزد رحمان توفیق نیل به اهداف الهی، انسانی و متعالی آن مرحوم  را خواستارم.

 دکتر سید سعید سیدیان

رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین