صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

2. فروردين 1398 - 16:19
کد مطلب: 72909
امام جمعه موقت لیکک اعتماد به دولتمردان غربی را اتلاف وقت و موجب زیان دانست.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ نماز جمعه این هفته شهر لیکک به امامت حجت الاسلام علی مجاهدی،امام جمعه موقت شهرستان اقامه شد.

امام جمعه موقت شهر لیکک در خطبه های امروز این شهر با اشاره به نامگذاری سال توسط  مقام معظم رهبری گفت :نام گذاری سال به نام رونق تولید نشان از دغدغه ایشان در زمینه معیشت مردم است و در صورت تحقق این مهم بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور رفع خواهد شد.
حجت الاسلام مجاهدی نسب افزود: اعتماد به کشورهای غربی ثابت کرد که فقط وقت تلف می‌شود و تجربه نشانگر این بی اعتمادی است. 
وی گفت ‌: وقتی نمی‌شود به غرب اعتماد کرد، اعتماد به جوانان و تکیه بر اقتصاد مقاومتی نقطه مقابل و نسخه شفا بخش برون رفت از شرایط فعلی می باشد. 
حجه الاسلام مجاهدی با تبریک سال نو و ولادت با سعادت حضرت امام علی (ع) افزود : مؤمنان باید در حق همدیگر دعا کنند و تصمیم بگیرید خطاها و اشتباهات سال گذشته را جبران کنند .
وی گفت : رونق تولید یعنی اینکه تولید کننده باید به تولید کالاهایی اقدام نماید تا مردم با رغبت به خرید بپردازند و باعث ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی شود.
حجه الاسلام مجاهدی نسب با اشاره به ایام اعتکاف بیان کرد: دل کندن از لذت‌های دنیوی و انس با قرآن و معنویات زمینه زدودن زنگار از دلها را فراهم می‌نماید و نهادینه کردن ارزش‌های اسلامی را در پی دارد.
وی با اشاره به حضور گردشگران در سطح شهرستان گفت : مردم شهرستان با اخلاق حسنه و انصاف در بازار از گردشگران استقبال کنند. 
وی ادامه داد : دید و بازدید ها به شرطی خوب است که ساده زیستی در آن رعایت شود و بدور از چشم و هم چشمی انجام شود. 
حجه الاسلام مجاهدی نسب اظهار داشت : مردم در هزینه ها مواظب باشند ریخت و پاش نکند و گوشه چشمی هم به افراد مستمند و نیازمندان داشته باشند.
ویدر پایان گفت : لقمه حلال باعث افزایش رزق می شود که مؤمنین عزیز در این زمینه باید حساسیت ویژه ای داشته باشند.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها