صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

25. اسفند 1397 - 11:22
کد مطلب: 72897

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛آخرین نشست دهیاران بخش مرکزی بهمئی با حضور بخشدار مرکزی در شهر لیکک برگزار شد.

بخشدار مرکزی بهمئی در این نشست از دهیاران خواست تا آمادگی کامل خود را برای مهیا کردن روستاها و فراهم ساختن زمینه ها کافی برای جذب گردشگران داشته باشند.

علی کرم صدیقی فر تصریح کرد: دهیاران باید به عنوان نماینده دولت با راهنمایی مناسب و همکاری کامل مسافران و گردشگران نوروزی، خاطره خوبی از شهرستان در ذهن میهمانان ما به یادگار بگذارند.

وی با اشاره به اینکه کمیسیون تطبیق مصوبات شوراها فعال هست و سومین جلسه آن بزودی تشکیل می شود، گفت: تمام مصوبات شوراها باید به دبیرخانه کمیسیون ارسال شود تا مورد بررسی و کارشناسی دقیق قرار گیرد.

بخشدار مرکزی بهمئی از دهیاران خواست با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال هستیم، گزارش عملکرد سالانه خود را به صورت دقیق و کامل به بخشداری تحویل دهند.

صدیقی فر خاطرنشان کرد:کارشناسان مالی دهیاری ها بدون هماهنگی با بخشداری از هر گونه برداشت از حساب دهیاریها خودداری نمایند.

وی افزود:کارشناسان فنی دهیاری ها نسبت به برآورد دقیق پروژه های عمرانی اقدام نمایند و از هرگونه سهل انگاری در امر نظارت خودداری کنند.

در پایان این نشست دهیاران بخش مرکزی بهمئی با ارائه گزارشی از مشکلات روستاها از بخشدار مرکزی خواستند تا  با ارائه راهکارهای لازم نسبت به حل مشکلات همکاری کند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها