صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

24. اسفند 1397 - 17:46
کد مطلب: 72896
خادمان شهدای شهرستان بهمئی به اردوی تربیتی راهیان نور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر، باقرپسنده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی گفت:هدف از برگزاری این اردو را ،دوره تربیتی خادمین شهداجهت مئنوس شدن و الگو گرفتن از سیره شهدا و بازدید از مناطق عملیاتی جنوب وخدمت رسانی  به زائرین کشوری و انجام فعالیتهای فرهنگی با برگزاری دوره آموزشی دانسته است.

پسنده افزود:خادمین شهدا پس از بازگشت از این دوره با بهره گیریهای فراگرفته از این دوره در روستاهای محروم به فعالیتهای عرصه جهادی و خادمی و سفیران سلامت و شکل گیری هسته های جهادی جهت خدمت رسانی به این فعالیتها با قرارگاه پیشرفت و آبادانی همکاری لازم را داشته باشند.

وی در پایان از زحمات و پیگیریهای مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی (صادق حق طلب) تقدیر  و تشکر نموده و برای ایشان واعضای خادمین اعزام به این دوره آرزوی موفقیت و سلامتی نموده است.

صادق حق طلب مسئول قرارگاه پیشرفت وآبادانی ضمن تقدیروتشکرازفرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی گفت:اعضای اعزامی به این دوره شامل فعالین جهادگران ،سفیران سلامت ، خادمین فرهنگی و تربیتی هستند که  تعداد۲۰نفر اعم از خواهر و برادرمیباشند.

وی گفت:این دوره به مدت یک هفته در یادمان شهدا بیمارستان صحرایی امام علی (ع) شهرستان آبادان و به همت کار گروه فرهنگی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمدبرگزار می شود  .

خبرنگار:داودطلوعی مطلق

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها