صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

22. اسفند 1397 - 20:37
کد مطلب: 72891
جشنواره تئاتر خیابانی با موضوع قرآن و عترت از سری برنامه های تبلیغی و ترویجی معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان بهمئی با معرفی برگزیدگان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر، جشنواره تئاتر خیابانی با موضوع قرآن و عترت از سری برنامه های تبلیغی و ترویجی معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان بهمئی اجرا شد.

معاون امور هنری و سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در آیین پایانی این جشنواره گفت: آثار همه گروه‌ها کیفیت بالایی داشتند می‌توان گفت، و امیداورم که سال آینده شاهد حضور گروههای بیشتری در این جشنواره باشیم.

محمدعلی پیرسبزی افزود:در جشنواره تئاتر خیابانی علوم قرآنی لیکک پنج 5 نمایش به مدت سه روز با هم رقابت کردند که حسن کریمی نژاد با دریافت لوح تقدیر در بخش طراحی فضا نمایش زمین به روایت زمین گروه تئاتر ملل و دیپلم افتخار این بخش هم به رضا وفانیا برای نمایش شیرمادر گروه تئاتر آریانا از شهرستان بهمئی تعلق گرفت.

وی گفت: لوح تقدیر بخش طرح و ایده به رسول سنایی برای نمایش پله تا پله تا همین نزدیکی، گروه تئاتر آریانا از شهرستان بهمئی رسید و دیپلم افتخار این بخش هم به رضا وفانیا برای نمایش شیرمادر گروه تئاتر آریانا از شهرستان بهمئی تعلق گرفت.

پیرسبزی خاطرنشان کرد: لوح تقدیر بخش بازیگری زن به عسل احمدی برای نمایش شیرمادر گروه تئاتر آریانا از شهرستان بهمئی،رقیه آذربخش برای نمایش آبداران گروه تئاتر آبداران از شهرستان لنده رسید و دیپلم افتخار این بخش هم به معصومه جهانپور برای بازی در نمایش های پله تا پله تا همین نزدیکی و شیرمادر گروه تئاتر آریانا از شهرستان بهمئی تعلق گرفت.

معاون امور هنری و سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد  ادامه داد:لوح تقدیر بخش بازیگری مرد به رضا وفانیا و عادل چکی زاده برای نمایش شیر مادرگروه تئاتر آریانا و حسن کریم نژاد برای نمایش زمین به روایت زمین گروه تئاتر ملل از شهرستان بهمئی رسید و دیپلم افتخار این بخش به صورت مشترک به آقایان فضل الله باقری برای بازی در نمایش های فاصله اجباری و آبداران و عبدالحمید نعمتی برای نمایش فاصله از گروه تئاتر ماهان از شهرستان لنده تعلق گرفت.

پیرسبزی تصریح کرد: لوح تقدیر بخش کارگردانی به فضل الله باقری برای نمایش فاصله اجباری گروه تئاتر ماهان رسید و دیپلم افتخار این بخش هم به رضا وفانیا برای نمایش شیرمادر ، گروه تئاتر آریانا از شهرستان بهمئی تعلق گرفت.

در پایان این جشنواره هیئت داوران نمایش شیرمادر به کارگردانی رضا وفانیا از شهرستان بهمئی  را بعنوان نمایش برگزیده انتخاب کردند.

خبرنگار:داودطلوعی مطلق 

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها