صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

نمایشگاه فرهنگی وهنری در محل یادواره شهدا ایل بهمئی برپا شد.
نمایشگاه فرهنگی و هنری در محل یادواره سرداران و شهدای ایل بهمئی برپا شد
19. اسفند 1397 - 14:51
کد مطلب: 72884
یادواره سرداران وشهدا ایل بهمئی بزرگترین رویداد فرهنگی بود که اولین بار در این شهرستان اتفاق افتاد وپیامها و دست آوردهای معنوی زیادی برای مردم بهمئی داشت

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر،مسلمی نیا سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی گفت:یادواره سرداران و شهدا ی ایل بهمئی بزرگترین رویداد فرهنگی بود که اولین بار در این شهرستان اتفاق افتاد و پیامها و دست آوردهای معنوی زیادی برای مردم بهمئی داشت.

وی اظهار داشت:شهدا هنرمندان واقعی جامعه ما هستند که توانستند با هنر نمایی خود بزرگترین انقلاب را در جهان به پیروزی برسانند، جامعه ما به جهت ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان با برگزاری چنین یادواره هایی یاد وخاطره آنها را گرامی میدارند.

وی گفت:نمایشگاه فرهنگی و هنری باحضور چشمگیر هنرمندان به ویژه هنرمندان هنرهای تجسمی از سراسر استان و شهرستان به اجرای کارهنری خود وکشیدن تصاویری از شهدا،جنگ،امام و رهبری به مقام شهدا ارج نهاده و یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند. در این نمایشگاه که عرضه کتاب ومحصولات فرهنگی هم وجود داشت کتابها ومحصولات فرهنگی با موضوعات جنک ،شهید و شهادت وجود داشت با استقبال بی نظیری همراه بود.

این مسئول فرهنگی گفت:نقش بی بدیل رسانه،خبرنگاران سایت های خبری شهرستان واستان ،عکاسان خبره شهرستان واستان از ابتدای شروع کار یادواره تا امروز ستودنی است .که توانستند باهنر و خلاقیت خود هریک تصویری از حماسه عظیم یادواره شهدای ایل بهمئی را برای مردم به شکلها و رنگهای مختلف ،تصویری و یا نوشتاری،خبری وغیره برای مردم ترسیم نمایند.

سرپرست اداره ارشاد اسلامی گفت:در این یادواره مسئول انجمن هنرهای تجسمی استان به همراه جمعی از هنرمندان خبره استان وتعدادی از خبرنگاران سایتهای خبری مطرح کشور به دعوت اداره کل فرهنگ و ارشاد استان جهت پوشش خبری و اجرای کار هنری حضور داشتند .

در پایان از حضور مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان،هیئت همرا ، هنرمندان استانی و شهرستانی ،خبرنگاران استانی وشهرستانی که  به دعوت اداره فرهنگ و ارشاد حضور داشتند تقدیر وتشکر نمودند.

خبرنگار و عکاس:داودطلوعی مطلق 

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها