صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

14. اسفند 1397 - 23:10
کد مطلب: 72868
مردم 6 روستای محروم شهرستان بهمئی به دلیل نبود امکانات و محرومیت خواستار توجه ویژه استاندار یا نماینده مجلس هستند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛مردم روستاهای محروم گَردنگه، پهُنک ،چَهتون، بِناران ، ماخَره ، آبتی و رودزیرین از توابع شهرستان بهمئی با اعلام نارضایتی از بی توجهی مسئولان به آنها، از مسئولان استانی و شهرستانی خواستند که به داد آنها برسند.

این روستاهای محروم در آخرین نقطه شهرستان بهمئی و در منطقه کوهستانی قرار دارند که راه ارتباطی آنها  نامناسب بوده و فاقد امکانات رفاهی هستند.

مردم انقلابی این مناطق که همواره امیدوار به عنایت انقلاب اسلامی بوده و هستند و همیشه در عرصه های مختلف اجتماعی مانند انتخابات و راهپیمائی ها حضور چشمگیر دارند،اما متاسفانه با گذشت نزدیک به نیم قرن از عمر پربرکت انقلاب اسلامی هنوز از داشتن آب آشامیدنی و راه مواصلاتی مناسب محروم هستند.

به گزارش خبرنگار ما در هفته اخیر در حالی که جوان33ساله ای از اهالی همین روستاها بر اثر سکته و نبود امکانات فوت کرد و بعلت نداشتن جاده مناسب و محرومیت شدید وی را درقبرستان شهرلیکک و کیلومترها دور از خانواده و دخترانش دفن کردند که این عامل منجر به نارضایتی بیشتر مردم از مسئولان شهرستانی شده است.

مردم محروم این مناطق کوهستانی مدت چهار روز است که برای وادار کردن مسئولان استانی و شهرستانی به پاسخگویی، از مراجعه خانواده های خود به  مدارس و خانه بهداشت ها خودداری می کنند.

می طلبد که مسئولان استانی و شهرستانی با توجه به خواسته به حق این مردم محروم، اقدام به رفع این مشکلات کنند. 
 

خبرنگار:داودطلوعی مطلق

تصاویر:

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها