صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد از محل برگزاری یادواره شهدای ایل بهمئی بازدید نمود.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان ، اصحاب فرهنگ،هنر و رسانه از محل برگزاری یادواره شهدای ایل بهمئی
11. اسفند 1397 - 11:14
کد مطلب: 72861
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی امیرمسلمی نیا گفت: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از محل برگزاری یادواره شهدای ایل بهمئی بازدید نمود.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر شهرستان بهمئی امیرمسلمی نیا گفت: مدیر کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  از محل برگزاری یادواره شهدای ایل بهمئی بازدید نمود.

مسلمی نیا سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بهمئی از بازدید مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان از محل برگزاری یادواره خبر داد وگفت : دهبانی پور مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی که خود از جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بودند نسبت به برنامه های معنوی به ویژه تجلیل از خانواده های شهدا و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا عنایت ویژه داشته و نهایت حمایت خود را در اجرای برنامه در شان آن بزرگواران را توصیه واجرا مینماید.

دکتردهبانی پور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این دیدار از دبیر یادواره سرهنگ رضایی دیدار و ضمن تقدیر از زحمات ایشان کار کردن برای زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهدا را ستودنی دانست وگفت:ما باید همه تلاش خود را در اجرای یادواره ای در شان شهدا وشهرستان اجرا بنماییم.

دهبانی پور گفت: از همه کسانی که در این یادواره زحمت میکشند تقدیر نمود و بیان داشت ما از هرگونه حمایت در اجرای برنامه های یادواره دریغ نمی نماییم واز ظرفیت هنرمندان در برپایی نمایشگاه سعی در انتقال فرهنگ دراین یادواره  استفاده مینماییم وی همچنین از ارسال ده نفر از خبرنگاران وعکاسان خبره استان جهت پوشش خبری در روز برگزاری یادواره خبر داد وگفت :تعداد ۱۵۰جلد قران نفیس جهت اهدا به خانواده های شهدا و همچنین حمایت از کتاب یادواره که قرار است بعد از یادواره به روایت تصویر و یا به صورت مستند ارایه شود خبر داد.

در پایان دبیر یادواره شهدای بهمئی،فرماندار شهرستان بهمئی ،فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نهایت تقدیر وتشکر را نمودند.

خبرنگار: داودطلوعی مطلق 

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها