صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

8. اسفند 1397 - 15:12
کد مطلب: 72857
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی از تکمیل پروژه بهسازی جاده ارتباطی شهرستان بهمئی به شهرستان رامهرمز و آغاز قیرپاشی پروژه 4 خطه کردن لیکک به بهبهان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی ظهر امروز از تکمیل پروژه بهسازی جاده ارتباطی شهرستان بهمئی به شهرستان رامهرمز در روستاهای مرزی گنبد بردی و ترتاب  و بخشی از از جاده مارشاهی به طول 25 کیلومتر خبر داد.

علی خوبی نژادیان تصریح کرد:با بهسازی و آسفالت جاده حدفاصل روستاهای گنبدبردی واقع در شهرستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد تا روستای ترتاب واقع در شهرستان رامهرمز استان خوزستان ارتباطات این دو شهرستان آسان تر می شود و مردم ایل بهمئی در دو استان با صرف وقت کمتر و ترافیک روان تر عبور  و مرور می کنند.

وی افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۲ میلیارد ریال کلنگ زنی شد و عملیات اجرایی آن مطتبق برنامه زمانبندی و به مدت یک سال (از بهمن ۹۶ تا بهمن ۹۷ ) توسط شرکت پیمانکاری نگین راه و با نظارت ادارات راه و شهرسازی شهرستانهای بهمئی و رامهرمز اجرا شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی  با تقدیر از کلیه مسئولانی که در این زمینه همکاری داشتند، خاطرنشان کرد: این پروژه با پیگیری مستمر و مداوم نمایندگان شهرستان های چهارگانه کهگیلویه بزرگ و رامهرمز از محل اعتبارات شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری تامین اعتبار شد.

رئیس اداره راه  و شهرسازی بهمئی در ادامه گفت: حجم اساس و زیر اساس این پروژه ۹۰۰۰ متر مکعب، آسفالت  ۴۸۰ هزار متر مربع ، پل با دیوارهای سنگی  ۷ دستگاه و پل لوله بتنی ۵ دستگاه بود.

خوبی نژادیان در پایان گفت: اداره راه و شهرسازی علاوه بر این پروژه در حوزه شهرستان بهمئی پروژه های متعددی در حال اجرا دارد که در مهترین آنها هفته گذشته عملیات قیرپاشی پروژه 4 خطه لیکک - بهبهان را آغاز کردیم و به زودی این جاده آسفالت و به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین