صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

3. اسفند 1397 - 14:27
کد مطلب: 72846
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی ازدرخشش فعالان قرآنی شهرستان در مسابقات سراسری مرحله استانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار ما از کسب موفقیت فعالان قرآنی شهرستان در مسابقات سراسری مرحله استانی خبر داد.

امیرمسلمی نیا گفت: ۱۹نفر از برگزیدگان مرحله شهرستانی سیزدهمین جشنواره قرآنی مُدهامتان بهمئی به مرحله استانی اعزام ودر جشنواره شرکت کردند.

وی تصریح کرد:بدون شک قرآن وآموزه های آن اصلی ترین راه نجات بشر وبه ویژه جامعه ما از آسیب های اجتماعی است و صوت وصدای قرآن قلب وروح هر انسانی را تحت تاثیر قرار می دهد.

مسلمی نیا گفت : افشین پیرایش در رشته قرائت و حمید رضا پایا در رشته اذان موفق به کسب مقام اول مرحله استانی  شدند و  به مسابقات کشوری راه یافتند.

 وی افزود:سینا جهانیانی رشته قرائت نمازمقام دوم را کسب را کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی با تبریک به خانواده برگزیدگان، کسب این سه مقام  را به جامعه فرهنگی و قرآنی شهرستان تبریک گفت.

مسلمی نیا تصریح کرد: آنچه که جامعه ما را به سوی هدف تعالی بشر که همان کمال بشریت است هدایت می کند، تمسک به تعالی قرآنی وآموزه های آن است .

وی افزود: دراین مرحله از جشنواره قرآنی مدهامتان در هفت رشته و دو  رده سنی ۷تا ۱۶سال و۱۶تا ۳۰سال برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی در پایان از همه عزیزانی که از مرحله شهرستانی به مرحله استانی راه یافتند تقدیر وتشکر کرد و گفت: در فرصت مناسب از همه این فعالان قرآنی به عنوان سرمایه های فرهنگی شهرستان تجلیل می شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین