صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

13. بهمن 1397 - 1:11
کد مطلب: 72795
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر به تشریح برنامه های گرامیداشت این دهه پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر در دفتر مدیریت این ناحیه برگزار شد.

سرگرد پاسدار باقر پسنده در ابتدای این نشست با تقدیر و تشکر از اصحاب رسانه، گفت: اصحاب رسانه یاران همیشگی ما در همه صحنه ها برای پاسخگویی به مشکلات مردم بوده و زبان گویای آنها هستند که انشالله خداوند به همه ما توفیق خدمت و کمک به مردم عزیز را نصیب فرماید.

وی با گرامیداشت فرا رسیدن دهه مبارک فجر، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از همان روزهای اول بنای ناسازگاری را علیه این انقلاب آغاز کردند و با انواع ترفندها می‌خواهند کشور و مردم ما را به زانو در بیاورند.

پسنده خاطرنشان کرد: ما برای اسلام و قرآن انقلاب کردیم و تا پای جان برای اهدافمان خواهیم ایستاد و نقشه های دشمن را نقش بر آب خواهیم کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ناحیه بهمئی تصریح کرد: امروز در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی قرار دادیم و دشمنان ما دنبال این بودند که جشن ۴۰ سالگی انقلاب را نگیریم اما کور خواندند.

وی گفت: هرچه از انقلاب می‌گذرد این انقلاب مستحکم تر، بادوام تر و بهتر از گذشته به پیشرفت روز افزون خود ادامه می‌دهد.

پسنده افزود:در این شرایط خاص منطقه، انقلاب ما امید دل همه مستضعفان و همه آزادگان شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی گفت: امروز امنیتی که داریم برای دشمن غیر قابل تحمل است که این امنیت برگرفته از مکتب عاشورایی مردمی است که خون دادند و پای آرمان‌ها ایستادند.

وی افزود: ما هم به تبعیت از شهدا و مردم عزیز معتقدیم تا زمانی که آرمان های انقلابی را عمل کردیم و در مسیر امام و مقام معظم رهبری بودیم ،توانستیم در همه میادین مختلف بر دشمن پیروز باشیم و هر زمان از انقلاب و منویات امام فاصله گرفتیم، خسارات جبران ناپذیری متحمل شدیم.

پسنده خاطرنشان کرد: ما امروز انتظار داریم که مسئولین گوش به فرمان ولایت باشند و مادامی که در مسیر ولایت، امام و شهدا هستیم، راه پیروزی نصیب ما خواهد بود و دشمن را مایوس خواهیم کرد.

وی در ادامه به برنامه های پیش رو در این دهه اشاره کرد و گفت: نزدیک به۱۴۰ برنامه را در این ایام اجرا می کنیم که رژه خودرویی از مرکز شهر تا گلزار شهدا، عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدا در همه نقاط شهرستان، برگزاری نمایشگاه برگرفته از دستاوردهای انقلاب، برگزاری مسابقات ورزشی، محافل انس با قرآن، نشست با ریش سفیدان ایلات و طوایف، اعزام گروه‌های جهادی برای کمک به مناطق محروم و آسیب دیده، اعزام تیم های پزشکی به مرکز بخش های ممبی و سرآسیاب، برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، افتتاح مسکن مددجویان، دعوت از یادگاران و رزمندگان جبهه و جنگ و بازگویی خاطرات آنها در مدارس دبیرستان دخترانه پسرانه از مهم ترین این برنامه هاست.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها