صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

4. بهمن 1397 - 18:59
کد مطلب: 72788
عضو شورای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد و آزاده 8 سال دفاع مقدس با تاکید بر لزوم تبیین دستاوردهای انقلاب، توطئه های دشمن برای ضربه زدن به انقلاب را بی اثر دانست.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ عضو شورای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد و آزاده 8 سال دفاع مقدس عصر امروز در مصاحبه با خبرنگار ما با تاکید بر لزوم تبیین دستاوردهای انقلاب، توطئه های دشمن برای ضربه زدن به انقلاب را بی اثر دانست.

شعبان بهمئی تصریح کرد:دشمنان اسلام و ایران و ابرقدرت های جهان اعلام کردند که نمی گذاریم جشن 40 سالگی انقلاب ایران برگزار شود اما ما یقیین داریم با تدابیر مقام معظم رهبری و پای کار بودن برادران انقلابی، همیشه امید دشمن برای ضربه زدن به نظام ما به نا امیدی و یاس تبدیل می شود.

وی گفت: ما باید همیشه هوشیار باشیم ،دشمن هر لحظه برای براندازی نظام ما توطئه ای جدید دارد.

این آزاده 8 سال دفاع مقدس تصریح کرد: ما که سنی بالاتر داریم بهتر میدانیم که در زمان رژیم طاغوت چه بلاهایی بر سر مردم آمد اما به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی مردم به عزت و اقتدار دست یافتند.

بهمئی با بیان اینکه نظام اسلامی ما خدمات زیادی به مردم کشور و به تبع آن به مردم محروم شهرستان داشت، افزود:دشمن در حال حاضر دنبال القای یاس و نا امیدی در جامعه است ؛مسئولان باید در کنار توجه ویژه به مردم، خدمات  و دستاوردهای 40 ساله نظام را ارائه کنند.

باید به مردم ارائه شود و مردم  هم مشارکت حداکثری داشته باشند و با مرور گذشته و تبیین دستاوردهای انقلاب

عضو شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ما هر چه داریم به برکت انقلاب،است، افزود: ما مدیون وجود امام راحل(ره) و در ادامه این مسیر، رهبری پیامبرگونه مقام معظم رهبری هستیم که در واقع کشتی طوفان زده انقلاب را به سلامت کامل به 40 سالگی رساند.

بهمئی خاطرنشان کرد: خدا لعنت کند کسانی که دنبال ایجاد یاس و نا امیدی در جامعه هستند و به دنبال بدبین کردن مردم نسبت به انقلاب هستند.

وی افزود: اگر به تاریخ اسلام بنگریم، در زمان حکومت امام علی(ع) هم عده ای بودند که به خاطر منافع شخصی برابر امام ایستادند تا سرانجام امام  را مظلومانه در مسجد کوفه به شهادت رساندند.

آزاده 8 سال دفاع مقدس ادامه داد: در زمانی که فناوری مدرن و فضای مجازی امروزی نبود، دشمنان امام علی(ع) چنان تبلیغ مسموم کردند که عده ای از مردم می گفتند مگر امام علی هم نماز می خواند؟

بهمئی افزود: امروز ذهن و فکر جوانان ما در بستر تبلیغات منفی و گسترده فضای مسموم مجازی گرفتار کرده است و مسئولان نظام در رأس آنها مقام معظم رهبری مورد هجمه این تبلیغات گسترده است.

وی گفت:ما باید در چنین شرایطی حافظ نظام و انقلاب باشیم و نگذاریم رهبر انقلاب تنها بماند.

عضو شورای اسلامی کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد:دشمن از ابتدای انقلاب تاکنون علیه ملت قهرمان و شهید پرور ما نقشه های شوم و باطل کشید اما بدلیل الهی بودن نظام و پای کار بودن مردم، هیچگاه نقشه ها اثرگذار نبود.

بهمئی گفت: هر چند در شرایط کنونی مشکلاتی به خصوص در حوزه معیشت و اشتغال در کشور وجود دارد اما انقلاب ما همچنان در ریل اصلی خود حرکت می کند و طوفان های سخت از شرایط کنونی را هم به سلامت پشت سر گذاشتیم.

وی در پایان گفت:تا سه عنصر روحیه ایثار و شهادت، ولایتمداری و وفاداری مردم پشتوانه نظام ماست، هیچ دشمنی توان مقابله با ما را ندارد و در واقع انقلاب بیمه این سه عنصر مهم و تاثیر گذار است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها