صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

4. بهمن 1397 - 18:27
کد مطلب: 72787
مسئول بازرسی فرمانداری بهمئی با تاکید بر لزوم خدمتگزاری به مردم، تذکراتی را به مسئولان ادارات شهرستان عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ مسئول بازرسی فرمانداری بهمئی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار ما با تاکید بر لزوم خدمتگزاری به مردم، تذکراتی را به مسئولان ادارات شهرستان عنوان کرد.

لطف اله ایرمی با گرامیداشت دهه فجر و چهل سالگی انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب خمینی نشأت گرفته از نهضت حسینی است و مسیر اصلی انقلاب ما تداوم مسیر کربلاست.

وی با تاکید بر لزوم خدمتگزاری مدیران و مسئولان دستگاه های مختلف به مردم، افزود: ما مدیران و مسئولان نظام باید در کنار خدمت به مردم، پیام رسان اندیشه های ناب امام خمینی(ره) و آرمان های شهدای انقلاب باشیم.

ایرمی خاطرنشان کرد: در کارزار امروزی مدیری برنده واقعی میدان است که با کارنامه قبولی صندلی مدیریت را ترک کند و مردم از او به نیکی یاد کنند .

بازرس فرمانداری بهمئی با بیان اینکه شرط ماندگاری یک مدیر در اذهان عمومی، خدمت رسانی صادقانه به مردم است، گفت:ما نباید فراموش کنیم که پشتوانه همه دستگاه های اجرایی و تمام قوا مردم هستند و هر کس به نوبه خود در هر پست و مقامی که باشد، باید خدمتگزار ولی نعمتان انقلاب باشد.

ایرمی با اشاره به لزوم تبیین انقلاب، تصریح کرد: ما باید به نسل جدید خود یادآوری کنیم که انقلابی صورت گرفت تا از یوغ استکبار و ایادی آن در منطقه خارج شدیم.

وی گفت: مدیران باید دین خود را نسبت به خون شهیدان و ایثارگران ادا کنند اما این ادای دین نباید تنها در حد شعار در جلسات باشد ؛نباید در گفتار درود و سلام بفرستیم اما در عمل کاری نکنیم.

ایرمی در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر لزوم وقت شناسی مسئولان، افزود:وقت شناسی تنها منحصر به نماز و عبادت نیست، مدیری که قرار است در یک نشست شرکت کند باید همه برنامه کاری خود را برای حضور در این نشست تنظیم کند ؛ سروقت شرکت کند و حتی ترک جلسات و نیمه تمام گذاشتن آنها هم توهین به تمامی حضار است.

این مسئول شهرستانی در ادامه سخنان خود گفت:شعار دولت امروزی،تدبیر و امید است، یعنی باید تدابیری اعمال شود که از راه های ممکن امیدی در دل مردم ایجاد شود.

ایرمی تصریح کرد: هیچ مدیری حقِ گفتنِ "ندارم و نمی توانم"، ندارد ؛مدیری که صندلی خود را از شهدا به ارث برده است، مدیر باید از جیب شخصی خود خرج کند و حتی جان خود برای اعتلای نظام در طبق اخلاص بگذارد.

وی در پایان گفت: وظیفه همه ماست که هر چه در توان داریم برای خدمت به مردم و پیشبرد اهداف نظام به کار بگیریم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها