صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

27. دى 1397 - 20:28
کد مطلب: 72782
فرماندار بهمئی حضور مردم در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را باعث یأس و نا امیدی دشمنان دانست.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ فرماندار بهمئی در نشست شورای اداری شهرستان با گرامیداشت چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی، گفت :  دشمنان برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکردند اما مردم با حضور خود در مراسم سالروز پیروزی انقلاب اسلامی جواب محکم و دندان شکنی به آنها می دهند.

حکمت الله سنایی تصریح کرد: مسئولان شهرستان باید همه جا پاسخگوی مطالبات مردم باشند و حتی می‌توان از فضای مجازی در زمینه پاسخگویی به مردم  به نحو مطلوبی استفاده کرد.

سنایی با تاکید بر لزوم پیگیری پروژه های عمرانی توسط مدیران و مسئوان شهرستانی، خاطرنشان کرد : فرسایشی شدن روند بعضی طرح ها در سطح شهرستان به نوعی، ناکارآمدی برخی مدیران مربوطه را نشان می دهد.

فرماندار بهمئی افزود : استفاده شخصی مدیران از خودروی دولتی کاری غیر قانونی، دهن کجی به فرماندار، حرام و غیر اخلاقی است که انتظار است نیروی انتظامی نسبت‌ به‌ توقیف این خودرو ها اقدام کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی دراین نشست گفت : نظام جمهوری‌ اسلامی با خون هزاران شهید و حضور مردم در عرصه های مختلف به پیروزی رسید و مسولان باید با تلاش و جدیت، زمینه اعتماد مردم را فراهم کنند.

سرگرد پاسدار باقر پسنده تصریح کرد : مدیران باید با کار جهادی نسبت به رفع مشکلات اقدام کنند، درصورتی که نیاز به همکاری داشته باشند نیروی مقاومت بسیج با تمام توان آماده همکاری با ادارات در تمام عرصه ها می‌باشد.

تعیین تکلیف چهار راه تقاطع دادگستری، جابجایی درب قبرستان جدید به پشت قبرستان برای کاهش بار ترافیکی، برپایی نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی، همکاری ادارات در زمینه برگزاری جشن چهل چراغ از مهمترین مصوبات این نشست بود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها