صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

25. دى 1397 - 19:13
کد مطلب: 72774
معاون سیاسی فرماندار بهمئی بالاترین دستاورد نظام جمهوری اسلامی ایران را استقلال سیاسی دانست و گفت:ما اگر فشاری را تحمل می کنیم در واقع تاوان استقلال سیاسی خود را پس می دهیم.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛معاون سیاسی فرماندار بهمئی  عصر امروز در گفتگو با خبرنگار ما با تاکید بر لزوم دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی، صیانت از آرمان ها و کیان انقلاب را از وظایف آحاد ملت دانست.

الماس عابدی تصریح کرد:انقلاب اسلامی ایران حادثه بزرگ قرن بود که توجه جهانیان را از مارکسیسم تا لیبرالیسم به اسلام جلب کرد.

وی گفت:از روزهای اول انقلاب شاهد بودیم که استکبار جهانی،در راس آنها آمریکا جنایتکار و اسرائیل خونخوار با تمامی حربه ها و تمام توان، دشمنی آشکار خود را با ما آغاز کرد.

عابدی افزود: ابتدا با آغاز جنگ تحمیلی، 8 سال علیه کشور ما جنگیدند و بعد از آن به شکل های مختلف تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی،توطئه و ترور و بعد از آن تحریم را برای براندازی نرم جمهوری اسلامی در پیش گرفتند.

معاون سیاسی فرماندار بهمئی  خاطرنشان کرد: بعد از شکست نقشه های شوم استکبار در سالهای اخیر داعش را پرورش دادند تا به خیال خام خودشان ایران را سرنگون کند اما باز هم شکست خوردند.

عابدی ادامه داد: در حال حاضر دشمنان با حربه اقتصادی وارد جنگ تمام عیار اقتصادی علیه ما شدند.

وی با بیان اینکه وظیفه آحاد ملت صیانت از آرمان ها و کیان انقلاب است، گفت:بیشتر مسئولان کنونی ما فرزندان تربیت شده انقلاب هستند و الان به برکت انقلاب اسلامی همه چیز داریم.

معاون سیاسی فرماندار بهمئی با بیان اینکه تلقین نا کارآمدی و

اختلاف دورنی یکی از راهبردی ترین اهداف دشمن برای ضربه زدن به نظام است،افزود:مردم و مسئولان باید با اتحاد و همدلی و با تمام قوا به دنبال رفع چالش ها و موانع پیشرفت انقلاب باشند.

عابدی تصریح کرد:نظام ما نه به غرب متکی است و نه به شرق، بلکه متکی به مردم است.

وی گفت: بالاترین دستاورد نظام جمهوری اسلامی ایران، دستاورد سیاسی است و مشکلاتی که استکبار جهانی برای ما ایجاد می کند به دلیل استقلال کشور ماست ؛ما اگر فشاری را تحمل می کنیم در واقع تاوان استقلال سیاسی خود را پس می دهیم.

 معاون سیاسی فرماندار بهمئی افزود: رئیس جمهور،وزیر و دیگر مسئولان نظام ما را مردم خود انتخاب می کنند، هیچ کسی دخالتی در این انتخاب ها ندارد و این موضوع برای غرب قابل قبول نیست.

عابدی در پایان با گرامیداشت 40سالگی انقلاب اسلامی و تاکید بر لزوم تبیین دستاوردهای نظام، گفت: مسئولان باید از همه تریبون ها و اماکن عمومی هم پاسخگوی مطالبات مردمی باشند و هم خدمات 40ساله نظام را به مردم اعلام کنند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها