صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهمئی خبر داد:
جزئیات ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در شهرستان بهمئی
24. دى 1397 - 14:30
کد مطلب: 72773

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهمئی ظهر امروز از برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با مشارکت سازمان اوقاف و امور خیریه ،وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش در اسفند ماه خبر داد.

ایوب افشاری تصریح کرد: ثبت نام متقاضیان برای شرکت در این آزمون از دی ماه آغاز شد و آخرین مهلت ثبت نام 5بهمن ماه است.

وی افزود:این آزمون در سه گروه حفظ ۸ رشته، در گروه مفاهیم قرآن و اهل بیت ۷ رشته و آموزش‌های الکترونیکی در سه رشته برگزار می‌شود.

افشاری خاطرنشان کرد:در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی کار منسجم و گروهی ارزشمندی پیرامون حفظ قرآن کریم در سراسر کشور با اجرای طرح ملی بشارت صورت گرفت.

وی گفت: آزمون جزء 30 برای دانش آموزان به صورت شفاهی برگزار می شود و برای خردسالانی که مایل به شرکت در این آزمون باشند، محدودیتی نداریم .

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهمئی ادامه داد: برای گروه سنی بزرگسال در ۹ اسفند همزمان با سایر رشته‌ها به صورت کتبی آزمون برگزار می کنیم.

افشاری افزود: تنها رشته‌ای که هم مرحله کتبی و شفاهی دارد حفظ کل قرآن است که برای متقاضیان آزمون کتبی ۹ اسفند و آزمون شفاهی ۱۱ تا ۱۶ اسفند ماه به صورت سراسری برگزار می شود.

وی در پایان گفت:متقاضیان شرکت در این آزمون سراسری می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی  https://www.quranedu.ir نام نویسی کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان واقع در مجتمع اداری شهر لیکک مراجعه کنند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها