صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

بعد از اعتراضات مردمی مبنی بر کمبود نفت و کود در شهرستان صورت گرفت؛
نظارت مستقیم بخشدار مرکزی بهمئی بر توزیع سهیمه نفت سفید و کود شیمیائی در شهرستان+تصاویر
24. دى 1397 - 13:48
کد مطلب: 72772
بعد از کمبود نفت سفید و کود شیمیایی در مناطق مختلف شهرستان بهمئی،بخشدار مرکزی شهرستان به صورت مستقیم بر محموله های نفت سفید و کود شیمیایی توزیعی بین روستائیان نظارت کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛بعد از کمبود نفت سفید و کود شیمیایی در مناطق مختلف شهرستان بهمئی،بخشدار مرکزی شهرستان به صورت مستقیم بر محموله های نفت سفید و کود شیمیایی توزیعی بین روستائیان نظارت کرد.

علی کرم صدیقی فر ظهر امروز در حاشیه بازدید از مرکز توزیع نفت سفید در ممبی از دهیاران خواست تا به عنوان نماینده دولت در زمان توزیع نفت و کود حضور داشته باشند .

وی گفت:باید دهیاران لیست کشاورزان حوزه خود را برای دریافت  سهمیه کود شیمیائی  به جهاد کشاورزی ارسال کنند.

بخشدار مرکزی بهمئی با تاکید بر اینکه توزیع سهمیه کود شیمیائی باید به صورت عادلانه انجام شود، افرود: در تمامی دهستانها از کفش کنان تا حوزه  کت و ممبی و رودتلخ  تا روستاهای اطراف شهر لیکک ، کشاورزان باید با همراه داشتن دفترچه های کشاورزی و هماهنگی دهیاران وشوراها سهمیه خود را دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار آوای ماغر؛ روزهای گذشته اعتراضات مردمی  راجع به کمبود نفت سفید و کود شیمیایی در مناطق روستایی به خصوص حوزه ممبی در شهرستان بهمئی وجود داشت که بخشدار مرکزی با همکاری تعاونی روستایی شهرستان این مشکل را برطرف کردند.

تصاویر:

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها