صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

16. دى 1397 - 19:25
کد مطلب: 72768
امام جمعه شهر لیکک گفت:با توجه به اینکه همه مسئولان نظام از هر جناحی، سر سفره انقلاب نشسته اند و دشمن در برخود با آنها تفاوتی قائل نمی شود، باید همه در راستای تقویت و تداوم انقلاب گام بردارند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ امام جمعه شهر لیکک ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان با تاکید بر لزوم برگزاری باشکوه ویژه برنامه های 40 سالگی انقلاب،گفت:دشمنی با امام خمینی(ره) و نظام ما از همان دوران حضور امام در نجف شروع شد که این کین و دشمنی در حال حاضر هم به سر کردگی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی به اشکال مختلف ادامه دارد.

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی تصریح کرد:دشمن برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی هزاران ترفند به کار بست که آخرین ترفند آنها حذف ولایت فقیه از سیستم نظام ماست.

وی افزود:هر چند دشمن در زمینه هایی موفق عمل کرد اما به طور کلی توفیقی حاصل نشد و انقلاب ما به حول و قوه الهی در مسیری الهی و با اقتدار رشدی رو به جلو دارد.

امام جمعه شهر لیکک خاطرنشان کرد:همانگونه که رهبر معظم انقلاب پیش بینی کردند، آمریکا در حال کوچ از منطقه است و رژیم غاصب صهیونیستی هم در حال فروپاشی است.

حجت الاسلام افروغی گفت:بسیاری از مشکلاتی که در کشور ما وجود دارد، به شکل گسترده تری در کشورهای دیگر به خصوص در غرب وجود دارد که نمونه آن همین جنبش جلیقه زردهاست.

وی تصریح کرد:خدمات نظام در همه زمینه های به خصوص در حوزه اندیشه، راه و ساختمان و زیرساخت ها قابل مقایسه با گذشته نیست و لازم است این خدمات تبیین شود.

امام جمعه شهر لیکک در ادامه سخنان خود گفت:با توجه به اینکه همه مسئولان نظام از هر جناحی سر سفره انقلاب نشسته اند و دشمن در برخود با آنها تفاوتی قائل نمی شود، باید همه در راستای تقویت و تداوم انقلاب گام بردارند.

حجت الاسلام افروغی افزود:مردم ولایتمدار استان کهگیلویه وبویراحمد هم در مبارزه با رژیم ستم شاهی پهلوی و هم در حمایت از امام و انقلاب هیچ چیز کم نگذاشتند.

وی در پایان گفت:در استان کهگیلویه و بویراحمد و به تبع آن در شهرستان بهمئی با وجود تمامی مشکلات،خدمات انقلاب و نظام گسترده است و با تمام کاستی ها پیشترفت های زیادی داشتیم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها