صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد در سرکشی از خانواده شهید بهمئی:
منزل هر شهید یک پایگاه مستحکم برای انقلاب است/استان کهگیلویه و بویراحمد مفتخر به داشتن 1880شهید والامقام است
26. آذر 1397 - 17:49
کد مطلب: 72754
جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد در سرکشی از خانواده شهید بهمئی منزل هر شهید را پایگاه مستحکمی برای انقلاب دانست و بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد ظهر امروز به همراه فرمانده و تعدادی از پرسنل ناحیه مقاومت بسیج بهمئی از خانواده شهید رحمت داوری سرکشی کردند.

سرهنگ پاسدار جهانگیر انصاری در این دیدار با ابراز خرسندی از حضور در محضر خانواده شهید،گفت:استان کهگیلویه و بویراحمد مفتخر به داشتن 1880 شهید والامقام است.

 وی با تاکید بر لزوم تکریم خانواده شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت،افزود: منزل هر شهید ما یک پایگاه و سرمایه بزرگ برای انقلاب است.

سرهنگ انصاری خاطرنشان کرد: سرکشی از خانواده شهدا به منزله ورود به یک پایگاه مستحکم و مقتدر نظام بوده که مسئولان از آن کسب فیض می کنند.

جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه نظام ما خون بهای شهیدان است، گفت:خانواده شهدا نزد خداوند عزیزند و دعای آنها در حق مردم و مسئولان مستجاب می شود.

سرهنگ انصاری از همسر شهید رحمت داوری خواست برای عاقبت بخیری مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران دعا کند.

به گزارش خبرنگار آوای ماغر شهید محمد طاهر رحمت داوري در1340 در روستاي محروم رود تلخ بهمئي به دنيا آمد. فقر و تنگدستي خانواده مانع از تحصيل ایشان شد، لذا زندگي خويش را با کمک کردن به پدر در کارهاي کشاورزي و دامداري شروع کرد.

شهید رحمت داوری در لباس سربازي عازم جبهه هاي جنگ شد و پس از ماه ها جنگ و ستيز با دشمن، سرانجام در تیرماه سال67 در منطقه جنگي  جزيره مجنون به شهادت رسید.

تصاویر ضمیمه:

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها