صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

5. آذر 1397 - 13:18
کد مطلب: 72721
فرمانده اسبق سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد و از فرماندهان هشت سال دوران دفاع مقدس در جمع بسیجیان شهرستان بهمئی به تشریح اقتدار بسیج پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛همایش بسیجیان شهرستان بهمئی همزمان با سالروز تشکیل بسیج صبح امروز در مسجد صاحب الزمان (عج) شهر لیکک برگزار شد.

فرمانده اسبق سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد و از فرماندهان هشت سال دوران دفاع مقدس در جمع  بسیجیان شهرستان بهمئی به تشریح اقتدار بسیج پرداخت.

سردار اصغر حبیبی تصریح کرد:40سالگی انقلاب به برکت وجود بسیج است که به حول و قوه الهی امتداد آن به ظهور حضرت ولی عصر(عج) متصل شود.

وی گفت:همانگونه که با میلاد پیامبر اکرم (ص) نمادهای کفر نابود شدند،ولادت ائمه اطهار و بزرگان دینی همچون امام خمینی(ره) به عنوان بنیان گذار شجره طیبه بسیج هم منجر به نابودی نمادهای کفر و طاغوت شد.

سردار حبیبی خاطرنشان کرد: شجریه طیبه بسیج با ولادت پیغمبر،با بعثت ها،غدیر ها و تمامی اعیاد و مناسبت های اسلامی سنخیت دارد.

وی افزود:تکلیف بسیج جهاد فی سبیل الله است،کاری که شهدای ما به خصوص در حوادث اخیر، شهدای مدافع حرم ما کردند.

فرمانده اسبق سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت:زمانی که امام خمینی(ره) آمادگی خود را برای تشکیل حکومت دینی اعلام کرد، فرمایش امام مانند روزهای آغازین دعوت پیامبر اکرم (ص) خریدار نداشت، چرا که امام راحل(ره) فراتر از زمانه خویش حرکت می کرد و دیدگاهی فرازمانی داشت.

سردار حبیبی ادامه داد: به اعتراف کارشناسان بیگانه با ورود امام خمینی (ره) به دنیای سیاست،فرهنگ دینی به جهان معرفی شد.

وی گفت: پیش بینی های امام خمینی (ره) از فروپاشی شوروی تا تضعیف کشورهای عربی یک به یک در حال وقوع است.

این یادگار 8 سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: شکستن پیمان های بزرگ جهانی در زمان وقوع انقلاب خمینی کبیر را با خشک شدن دریاچه ساوه در زمان ولادت پیامبر(ص) تبطیق دهید.

وی تصریح کرد: اگر می خواهید به ارزش و جایگاه بسیج پی ببرید،سخنان مقام معظم رهبری را مطالعه کنید که فرمود"بسیج یکی از معجزات انقلاب اسلامی و از کارهای عظیمی بود که امام با بصیرت نافذ و تدابیر حکیمانه الهی آن را بنا نهاد"

سردار حبیبی ادامه داد: دست قدرتمند حضرت امام(ره) بذر قدرتمند بسیج را در سراسر کشور پاشید و می بینیم بسیج در تمامی اقشار جامعه از وزیر، وکیل، رئیس جمهور فرماندار، استاندار تا هر سطح دیگر را شامل می شود.

وی با بیان اینکه رسالت دیگر بسیج زدودن استکبار و رسیدگی به محرمان جامعه است، گفت: متاسفانه رسیدن به محرومان غلط تعبیر شد،گفتند  کمیته ای کنید، 50تومانی به آنها دهید؛ قرار بود که مستضعفین حاکم شوند اما لیبرال منش ها در این چهل سال نگذاشتند محرومان دستشان به مناصب برسد.

سردار حبیبی تصریح کرد: امروز زر و زور برای رسیدن به مناصب تصمیم می گیرند و اگر فرزند توانمند مستضعفی بخواهد نماینده مجلس شود باید به زر و ثروت وصل باشد.

وی با تقدیر از حرکت مجاهدانه رئیس دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری، گفت:امروز قاضی القضات استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای حمایت از محرومان ندایی سر دادند که ما حمایت می کنیم و ای کاش این ندا در همه جا سرایت کند.

وی افزود:بسیجی دنبال رسیدگی به محرمان و اجرای عدالت است، اگر در جامعه ای عدالت اجرا نشود، توصیف توحید بی اثر است و توحید هم اجرا نمی شود.

فرمانده اسبق سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در ادامه سخنان خود گفت:وجه تمایز ما با غرب در خدامحوری ماست ؛ما می بینیم آنها دنبال اومانیسم و انسان محوری هستند.

سردار حبیبی در پایان سخنان خود با بیان اینکه بسیج بی عدالت معنایی ندارد، گفت: در راستای تحقق رسالت های بسیج سخت بکوشید و در این راه به ولایت ولی فقیه پایبند باشید.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها