صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

4. آذر 1397 - 12:41
کد مطلب: 72715
بخشدار مرکزی و رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بهمئی آخرین وضعیت راه های ارتباطی این شهرستان را اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛بخشدار مرکزی بهمئی ظهر امروز در گفت و شنود تلفنی با خبرنگار این پایگاه خبری از مشکل ایجاد تردد در چند منطقه روستایی شهرستان و تلاش برای رفع مشکلات خبر داد.

علی کرم صدیقی فر تصریح کرد: جاده ارتباطی روستاهای بنه پیر،پاراه هیرمی،موران،تل بردی و تنگونه انجیر به دلیل خاکی و صعب العبور بودن مسدود هستند که همه مسئولان به صورت شبانه روزی در حال رفع مشکل این روستاها هستند.

وی افزود:در دو روستای تل بردی و تنگوله انجیر ممبی در کنار انسداد راه های ارتباطی، آبگرفتگی شدید داشتیم.

بخشدار مرکزی بهمئی خاطرنشان کرد:قطعی ارتباط روستاهای پاراه هیرمی، موران و بنه پیر به دلیل سهل انگاری پیمانکار پروژه آسفالت 22 روستای شهرستان از اعتبار نفتی است که با وجود تکمیل بخشی از ابنیه فنی این مسیرها، پروژه تعطیل است.

صدیقی فر با بیان اینکه کلیه مسئولان در کنار مردم آماده مقابله با حوادث و خسارات ناشی از سیل و آبگرفتگی هستند، گفت: تاکنون خسارتی به جز آبگرفتی معابر و انسداد راه های ارتباطی به شهرستان بهمئی وارد نشده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بهمئی هم در این راستا به خبرنگار آوای ماغر گفت:کلیه راه های ارتباطی آسفالته شهرستان باز است و تردد به صورت معمولی در آنها جریان دارد.

روزبه تصریح کرد:در محورهای لیکک-بهبهان، ماغر-سرآسیاب، مامازینب- برم الوان و سرآسیاب- ممبی ریزش جاده و انسداد مسیر داشتیم که نیروهای تلاشگر راهداری و حمل و نقل جاده ای در کمترین زمان ممکن این مسیر ها را آزاد کردند.

وی در پایان گفت:کلیه نیرهای اداره ما برای خدمت به مردم در جاده های شهرستان در آماده باش کامل  در مسیرهای مختلف مستقر هستند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها