صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

4. آذر 1397 - 11:04
کد مطلب: 72714
در مراسمی با حضور مردم و مسئولان شهرستان بهمئی از آمر به معروف و ناهی از منکر این شهرستان که تذکرات دلسوزانه وی به صورت ناجوانمردانه در رسانه های معاند خارجی پخش شد، تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ بمناسبت هفته بسیج در مراسمی با حضور مردم و مسئولان شهرستان بهمئی از بسیجی آمر به معروف و ناهی از منکر شهرستان بهمئی در مسجد صاحب الزمان(عج) شهر لیکک تجلیل شد.

بسیجی حاج علی صالح جهاندیده از بزرگان شهرستان بهمئی است که در خلال سفر خود دراتوبوس تهران - اهواز به خانم هایی که شئونات اسلامی را رعایت نکرده بودند، تذکر داده بود اما این خانم ها با برهم زدن جو اتوبوس و شلوغ کاری این تذکر اسلامی را نادیده گرفتند.

به گزارش خبرنگار آوای ماغر این بحث در اتوبوس به درازا کشید تا جایی که خانم ها از مرحله پایانی تذکرات لسانی این آمر به معروف و ناهی از منکر کلیپ تهیه کردند و برای مسیح علینژاد-خبرنگارشبکه معاند بی بی سی- ارسال کردند و این خبرنگار با تقطیع چند کلیپ ارسالی،بخشی از تذکر را با عنوان حجاب اجباری و توهین به مقام زنان در پیج اینستاگرام خود قرار داد.

امام جمعه، فرمانده سپاه پاسداران و دیگر مسئولان شهرستان بهمئی در این مراسم با  حمایت قاطع از حاج جهاندیده، تذکرات این آمر به معروف و ناهی از منکر را به جا و در راستای تکریم جایگاه زن در جامعه و حفظ شئونات اسلامی عنوان کردند.

حاج جهاندیده با اشاره به اینکه در جایگاه آمر به معروف و ناهی از منکر با تلاش و پیگیری های لازم خانم ها را شناسایی و از آنها به مقامات قضائی شکایت کردم، گفت: پرونده در حال حاضر دردادگستری شهر اهواز در حال بررسی است.

مردم و مسئولان شهرستان بهمئی در این مراسم درخواست اشد مجازات را برای مسموم کنندگان جو عمومی جامعه و کسانی که با شبکه های معاند نظام همکاری می کنند، داشتند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

درود بر حاج جهاندیده
په ایسو حاجی با این ثروت برای چه با اتوبوس اومد خوبه که نکشتنش

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها