صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

29. آبان 1397 - 20:09
کد مطلب: 72707
ما برای ماندن در قله های افتخار باید به ظرفیت درونی کشور به خصوص استعدادهای بالقوه جوانان عزیزمان توجه کنیم و نخبه های علمی خود را باور داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در نشست خبری بمناسبت آغاز هفته بسیج، تکیه بر توان داخلی و اتکا به خودباوری را از ملزومات تقویت و حفظ انقلاب دانست.

سرگرد پاسدار باقر پسنده با گرامیداشت هفته بسیج و آغاز هفته وحدت، تصریح کرد: بسیجیان عزیز در تمامی صحنه ها با حضوری فعال و موثر دین خود را نسبت به انقلاب و نظام ادا می کنند.

وی گفت: بسیجیان ما در طول 8 سال دفاع مقدس حماسه آفرینی کردند و امروز خدا را شاکر و سپاسگزارم که توفیق نصیب ما شد تا بتوان یک بار دیگر هفته بسیج را با شور و نشاط در شهرستان بهمئی داشته باشیم.

سرگرد پسنده افزود: در این هفته برنامه‌های متنوعی داریم تا یک بار دیگر وظیفه خود را نسبت به خانه معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و کلیه کسان که بر گردن ما حق،دارند ادا کرده باشیم.

وی خاطرنشان کرد: برنامه های هفته بسیج با هدف رشد و تعالی بسیجیان بوده و اینکه بتوانیم اقدامات شاخص آنها را یک بار دیگر به منصه ظهور برسانیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی تصریح کرد: دشمن دنبال این است که بسیج صحنه را خالی کند اما این نیروهای انقلابی، نیروهای وفادار به نظام باید موقعیت شناس و دشمن شناس باشند.

سرگرد پسنده ادامه داد:  دشمن در دهه هفتاد جنگ فرهنگی را علیه کشور ما شروع کرد و ما دیدیم که متولدین دهه هفتاد مدافعین حرم شدند ،در مقابل یزیدیان زمان سینه سپر کردند و شربت شهادت را نوشیدند ؛متولدین دهه هفتاد که دشمن در آن دوران سمپاشی و فرافکنی را علیه ملت ما آغاز کرده بود، امثال شهید حججی را پرورش دادند و امروز هم این جوانان که امام راحل(ره) را ندیده بودند اما در مکتب امام حاضر انقلاب رشد و پرورش یافتند،  الگوهای مقاومت ایثار و شجاعت و امیدی برای همه مستضعفین ستم دیدگان در سراسر جهان شدند.

وی خاطرنشان کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران انقلابی مقتدر و عزتمند در سراسر جهان هستند مردم ما همان کسانی هستند که با رهبری های پیامبرگونه امام راحل(ره) ریشه طاغوت را از بیخ کندند تا حدی که از همه جنبه‌های سیاسی، اقتصادی و نظامی وابستگی ما را  به غرب از بین بردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی تصریح کرد: خداوند به ملت ایران رهبری اندیشمند، فیلسوف، اسلام‌شناس ارزانی داشت که فقیه بود و امام راحل عزیزمان از همان ابتدا تفکر شجره طیبه بسیج را به وجود آورد که این شجره طیبه تا به امروز ضامن بقای ایران اسلامی است.

سرگرد پسنده افزود: امروز خدا را شاکریم که به ما نعمت رهبری و ولایت فقیه به عنوان بزرگترین سرمایه ما داد و  برای جوانان عزیز ما و نسل چهارم انقلاب که امام را ندیدند،  تمام خصوصیات امام راحل(ره) در امام حاضر انقلاب اسلامی جمع شده و امام حاضر انقلاب دوران فتنه و این دوران سختی را که ما در جمهوری اسلامی ایران بعد از امام راحل داشتیم، با اقتدار پشت سر گذراندند.

 وی گفت: امیدواریم این پرچم پر افتخاری که در دستان مقام عظمای ولایت هست، روزی به دست صاحب اصلی انقلاب و نظام و کشور سپرده شود لذا باید نیروهای انقلابی هر لحظه برای دفاع از انقلاب احساس خطر کنند.

سرگرد پسنده گفت: باید خودباوری خود را بالا بریم تا بتوانیم دشمنان را مایوس و ناامید کنیم، باید تلاش کنیم که جامعه را در قله های ایثار، شهادت، شجاعت و شهامت نگهداریم.

وی با بیان اینکه دشمن پایین کشاندن ایران اسلامی از قله های عزت و افتخار است،افزود: یکی از راهبردهای امروزی دشمن این است که از لحاظ روانی عزت نفس ما را کاهش دهند تا قدرت دید و تیر ما را کمتر کنند اما باید این امید را در دشمن ناامید کنیم و همواره در جبهه های مقاومت و در خط مقدم هوشیار و بیدار باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی تصریح کرد: ما برای ماندن در قله های افتخار باید به ظرفیت درونی کشور به خصوص استعدادهای بالقوه جوانان عزیزمان توجه کنیم و  نخبه های علمی خود را باور داشته باشیم.

سرگرد پسنده افزود:  دشمن دنبال این است که خود باوری را از ما بگیرد، ما باید در وهله اول نقاط ضعف دشمن را شناسایی کنیم و با ظرفیت های درونی و توان داخلی در مقابل دشمن بایستیم .

وی گفت:این  را هم باید بدانیم که آمریکا و ایادی استکبار در منطقه و قدرت‌های پوشالی آنها در حال نابودی هستند چرا که هر روز خداوند بر عزت و اقتدار نظامی اسلامی می افزاید و  آمریکا هم در سوریه، هم در لیبی، هم در عراق و در تمامی جبهه های مقاومت شکست خورده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در پایان سخنان خود گفت: تمامی پیشرفت های ایران اسلامی در منطقه خاورمیانه را مدیون تفکر بسیجی جوانان هستیم و امیدواریم خداوند این روحیه شهادت‌طلبی و روحیه جهادی را هر روز در ما زنده تر کند تا در مسر ولایت بتوانیم انقلاب را در قله های اقتدار نگهداریم و دشمنان انقلاب و اسلام را منکوب و نیست و نابود کنیم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها