صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

26. آبان 1397 - 17:32
کد مطلب: 72699
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی با تشریح پروژه های فعال ورزشی در سطح شهرستان بهمئی پرداخت و از بی مهری برخی از مسئولان شهرستان در راستای حمایت ورزش،گلایه کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی عصر امروز در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما به تشریح پروژه های فعال ورزشی در سطح شهرستان بهمئی پرداخت و از بی مهری برخی از مسئولان شهرستان در راستای حمایت از ورزش،گلایه کرد.

عاطفه بیوکانی تصریح کرد:در حال حاضر چندین پروژه عمرانی ورزشی با اعتبار 100میلیارد ریال در سطح شهرستان فعال است که مهمترین آنها مجموعه ورزشی مسکن مهر لیکک متشکل از دو سالن ورزشی و یک زمین چمن مصنوعی است.

وی افزود: پروژه خانه جوان، احداث پیست دو ومیدانی، پیست دوچرخه سواری، چمن مصنوعی، مهمان سرا و خانه رزمی کاران شهرستان در مجموعه تربیت بدنی شهر لیکک در حال اجراست و تعمرات اماکن ورزشی و تعویض آبپاش های استادیوم فوتبال شهرستان از دیگر پروژه های فعال حوزه ورزش می باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی تصریح کرد:مسئولان اداره کل ورزش و جوانان و مسئولان شهرستانی در روزهای اخیر از روند اجرای پروژه های ورزشی شهرستان بازدید و بازرسی کردند.

بیوکانی در ادامه گفت: پروژه احداث دو سالن ورزشی حوزه روستایی کت و سرآسیاب یوسفی در حال تکمیل هستند.

وی با بیان اینکه نباید مردم و مسئولان تنها اداره ورزش و جوانان را حامی امور ورزشی  بدانند، افزود: ورزش با تمام اقشار جامعه در ارتباط است و همه وظیفه دارند در راستای ارتقای سلامت جامعه و کاهش آسیب های جسمی و روحی به خصوصی در حوزه آسیب های اجتماعی یار و یاور اداره ورزش و جوانان باشند.

بیوکانی با گلایه از دو اداره برق و آب شهرستان بهمئی، گفت:ما انتظار داریم مسئولان این دو اداره خدمت رسان در راستای حمایت از ورزش و سلامت جامعه، بر مجموعه تربیت بدنی سخت نگیرند.

وی افزود:از مسئولان اداره آبفای شهری انتظار داریم بدهی 3.5میلیون تومانی قبض آب مجموعه تربیت بدنی شهر لیکک را اقساطی کنند تا آب مجموعه قطع نشود.

رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی خاطرنشان کرد:مجموعه بزرگ تربیت بدنی شهر لیکک متشکل از ساختمان اداری اداره ورزش و جوانان شهرستان، سالن های ورزشی فوتسال، زمین چمن فوتبال، سالن ورزشهای رزمی و استخرشنای شهرستان، با هزاران ورزشکار به صورت شبانه روزی در ارتباط است که نیاز به تجهیز این مجموعه به چراغ روشنایی داریم اما با توجه به کمبود اعتبار انتظار داریم اداره برق شهرستان ما را در این راستا همکاری کند.

بیوکانی در بخش پایانی سخنان خود با گلایه از استقبال سرد ادارات شهرستان برای استفاده از امکانات مجموعه تربیت بدنی شهرلیکک، گفت: به طور کلی تنها دو ارگان شهرداری و بنیاد شهید شهرستان با بخشی از مجموعه ورزشی ما قرارداد همکاری دارند؛در صورتی که ادارات با ما قرارداد داشته باشند، دست ما برای حمایت هیئت های فرهنگی، مذهبی و اقشار کم درآمد باز می شود.

انتهای پیام/

 

 

 
 
 
 
 
 

 

 
 

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها